Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини! • Делегація дітей та молоді Переяславщини відвідали патріотичний фестиваль «Яворина»

  Щороку, починаючи з 1988 року, в першу неділю після свята

 • Проведено чергове засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості насе

  19 липня 2018 року в Переяслав-Хмельницькій районній держ

 • Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

  Сьогодні, 18 липня, голова Переяслав-Хмельницької район

 • Про стан роботи із запитами громадян, поданих на особистому прийомі у першому півріччі 2018 року

  Кількість запитів, поданих громадянами на особистом

 • Про роботу архівного відділу Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації за період 02 липня – 13 липня 2018 року

  За дорученням Державного архіву Київської області скл

 • Щороку, починаючи з 1988 року, в першу неділю після свята верховних апостолів Петра і Павла з найрізноманітніших куточків України в урочище Розтока (Івано-Франківська область) з'їжджаються люди для того, щоби відчути на собі подих історії. Усвідомити, в яких умовах перебували борці за Українську державу, віддати шану героям, полеглим за волю України.
  Вже другий рік поспіль делегація дітей та молоді Переяславщини має змогу відвідати фестиваль «Яворина», взяти участь в Хресній ході до цвинтаря старшинської школи УПА «Олені», підкоривши гору Яворина, а також познайомитися зі славетними містами України!
  Фестиваль «Яворина»  проходить за організації Івано-Франківської обласної адміністрації спільно з організацією ВО «Свобода». Це дводенний фестиваль наповнений урочистостями і молитвами пам’яті  героїв ОУН-УПА та  героїв сучасної українсько-російської війни, патріотичними піснями та танцями, спортивними змаганнями та українськими традиціями.
  Цьогоріч  фестиваль відвідали  35 жителів Переяславщини. Серед них найактивніші творчі діти Переяславщини, діти учасників бойових дій, діти позбавленні батьківського піклування та ті що перебувають в складних життєвих обставинах.
  Порівняно з минулим роком Карпати нас зустрічали постійним дощем та це не завадило гарно провести час, здійснити підйом на гору Яворина та взяти участь у фестивалі патріотичної пісні. На головній сцені фестивалю творчість Переяславщини дарували: хореографічний колектив «Reverance» керівник Владислава Девко, вокальний гурт «Дівчата» керівник Оксана Ковальчук, солісти Павло Рекун та Ковалівська Юлія, тематичну поезію читала Євгенія Кот.
  Хресна хода до цвинтаря старшинської школи УПА «Олені» – простягалася на 7 кілометрів. На шляху – 18 хрестів, біля яких хода зупинялася, священик проводив молебінь, а місцева молодь розповідала дещо з історії організації та про життя «Роберта». Хоча 7 кілометрів наче й не така серйозна відстань, підіймаючись на гору, все-таки втомлюєшся, адже тяжка не відстань  гори, а її схили, та наші земляки сильні тілом і духом, адже на запитання про втому, мужньо відповідали «не стомлені» або ж не хотіли показати слабкості, незважаючи на те що постійно дощило.
  Поїздка загартувала український дух і принесла нові знайомства, та й взагалі всі дівчата і хлопці, дорослі і малі стали великою дружньою родиною, де всі один одного підтримують і допомагають. Адже робили все разом дружно і весело: ставили намети, розпалювали вогнище, носили воду з річки, готували їсти, підтримували на крутих схилах гори і співали пісень.
  Окрім участі у фесті «Яворина» діти мали можливість  відвідати величні міста нашої держави, познайомитися з подіями та людьми які творили українську історію. Так, кожен з нас познайомився з містами Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці, а також відвідали Тараканів форт та Дубенський замок на Рівненщині, побували біля будинку уряду Української Народної Республіки та пам’ятника українському політичниму діячу Степану Бандері у Івано-Франківську.
  Українці - славний рід і як сказав один з учасників фестивалю «якщо не наробимо помилок у теперішньому державотворенню, то будемо скоро жити в українському раю».
  Слава  Україні!
  Відділ культури РДА висловлює вдячність співорганізатору, депутату районної ради Сергію Шаменку за всебічне сприяння в організації поїздки, керівництву Переяслав-Хмельницької РДА та районної ради за підтримку та допомогу в реалізації планів.
  Велика подяка Василю Григоренку керівнику СГ «Альта», Олександру Яремі керівнику ПП «Земля Переяславщини», Ірині Качкалді керівнику ФГ «Калина» – за фінансову підтримку та надані продукти харчування.
   
      
   
   
   
   
   
   
   
      

                                  


   
                  


            


                                              • 19 липня 2018 року в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації відбулося спільне засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати,  легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших грошових виплат під керівництвом керівника апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Валерія Перчука за участю представників Пенсійного фонду, податкової, центру зайнятості, управління соціального захисту населення та підрозділів районної державної адміністрації.
  На засідання даних комісій виносилися питання дотримання законодавства про оплату праці, нарахування  заробітної плати в розмірів не менше мінімального та дотримання законодавства у сфері пенсійного забезпечення.
  З метою вжиття дієвих заходів на засідання були запрошені керівники підприємств, які нарахували середньомісячну заробітну плату найманим працівникам у розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму та керівники – боржники, які мають заборгованість до Пенсійного фонду по відшкодуванню пільгових пенсій.
  Винесені наступні рішення:
  - по дотриманню законодавства про оплату праці, нарахування  заробітної плати в розмірів не менше мінімального надати письмові пояснення з підтверджуючими документами;
  -  по дотриманню законодавства у сфері пенсійного забезпечення підготувати письмове звернення до відповідних органів у вирішенні питання погашення заборгованості до Пенсійного фонду. 
   
    
   
 • Сьогодні, 18 липня, голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян.
  Під час особистого прийому до голови райдержадміністрації жителі району зверталися за допомогою у вирішенні земельних питань.
  За підсумками прийому на кожне із порушених громадянами питань Юрій Клименко надав вичерпні відповіді та роз’яснення. Питання, які потребують детального вивчення та опрацювання очільником РДА взято на контроль та надано доручення керівникам відповідальних структурних підрозділів щодо надання в межах чинного законодавства допомоги у їх вирішенні.

  • Кількість запитів, поданих громадянами на особистому прийомі – у першому півріччі 2018 року на особистому прийомі громадянами подано 92 запити.
  • Кількість виконаних соціально-правових запитів, з них: кількість - з позитивним результатом та кількість з рекомендацією звернутись за місцезнаходженням документів – виконано 7 соціально-правових запитів, з них: 5 – з позитивним результатом та 2 з рекомендацією звернутись за місцезнаходженням документів.
  • Кількість виконаних тематичних запитів, з них: кількість – з позитивним результатом та кількість з рекомендацією звернутись за місцезнаходженням документів – виконано 85 тематичних запитів, з них: 82 – з позитивним результатом та 3 – з рекомендацією звернутись за місцезнаходженням документів.
  Олена Розовик, начальник архівного відділу
  Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації
   
 • За дорученням Державного архіву Київської області складено довідку про стан роботи із запитами громадян, поданих на особистому прийомі у першому півріччі 2018 року.
  Складено звіт про виконання квартального плану роботи архівного відділу та пояснювальну записку про роботу у квітні – червні 2018 року.
  На державне зберігання до архіву прийнято 21 од. зб. (управлінська документація).
  Надано методичну і практичну допомогу комунальному закладу Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» у проведенні експертизи цінності документів за 2013 – 2018 роки (у зв’язку із реорганізацією закладу): перевірено правильність складання номенклатури справ відповідно до вимог чинних нормативно-методичних документів (номенклатура справ на 2018 рік на 126 статей, в т.ч. 42 – постійно); перевірено правильність відбору документів для включення до складу Національного архівного фонду, визначено ступінь повноти  складу справ, які внесені до опису № 1 справ постійного зберігання та до опису № 2-к справ з кадрових питань.
  На черговій розширеній апаратній нараді поінформовано сільських голів, керівників установ, організацій  про проект Державного архіву Київської області» «З відданістю Україні в серці!».
  Проведено виявлення документів  за 28-ма справами ф. 1 «Переяслав-Хмельницька районна рада Київської області»; складено 361 картку на виявлені документи.
  Прошито 25 справ управлінської документації постійного зберігання.
  Зашифровано 54 од. зб. (проставлено архівні шифри на обкладинках справ/два відбитка на одній справі).
  Виготовлено і наклеєно 4 ярлики на картонажі.
  Виконано 10 запитів: 6 соціально-правових запитів  громадян, 3 соціально-правові запити юридичних осіб, 1 тематичний запит юридичної особи.

  Олена Розовик, начальник архівного відділу
  Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації
   
Детальніше

Вітаємо

Шановні працівники бухгалтерської служби!

липня 16, 2018 23 Hits
Ваше професійне свято відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль цієї нелегкої роботи у сучасному суспільстві. Важко уявити галузь нинішньої економіки, де б не використовувалася… Детальніше

Новини

Делегація дітей та молоді Переяславщини відвідали патріотичний фестиваль…

липня 19, 2018 15 Hits
Щороку, починаючи з 1988 року, в першу неділю після свята верховних апостолів Петра і Павла з найрізноманітніших куточків України в урочище Розтока (Івано-Франківська область) з'їжджаються люди для… Детальніше

Проведено чергове засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації…

липня 19, 2018 9 Hits
19 липня 2018 року в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації відбулося спільне засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати… Детальніше

Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

липня 18, 2018 25 Hits
Сьогодні, 18 липня, голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян. Під час особистого прийому до голови райдержадміністрації жителі… Детальніше
Default Image

Про стан роботи із запитами громадян, поданих на особистому прийомі у першому…

липня 17, 2018 19 Hits
Кількість запитів, поданих громадянами на особистому прийомі – у першому півріччі 2018 року на особистому прийомі громадянами подано 92 запити. Кількість виконаних соціально-правових запитів, з них:… Детальніше
Default Image

Про роботу архівного відділу Переяслав-Хмельницької районної державної…

липня 17, 2018 18 Hits
За дорученням Державного архіву Київської області складено довідку про стан роботи із запитами громадян, поданих на особистому прийомі у першому півріччі 2018 року. Складено звіт про виконання… Детальніше

Спільне засідання комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат…

липня 17, 2018 21 Hits
17 липня 2018 року відбулося засідання комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та з питань призначення державної соціальної допомоги… Детальніше

Робоча нарада з питань призначення житлових субсидій

липня 17, 2018 34 Hits
17 липня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко провів робочу нараду відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого Постановою… Детальніше

Проведено міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та…

липня 17, 2018 28 Hits
17 липня 2018 року в приміщенні районної державної адміністрації за головуванням голови адміністрації Юрія Клименка відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення… Детальніше

Нагородження Матері-героїні

29 травня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко вручив посвідчення та нагрудний знак матері-героїні.
За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, нагороджена почесною відзнакою Колеба Марія Андріївна, жителька села Пристроми Переяслав-Хмельницького району Київської області.
 Юрій Клименко подякував матері-героїні за материнську самовідданість, наполегливість і клопітку працю та любов, яку вона вкладала у виховання своїх дітей, не шкодуючи здоров’я, часу та недоспаних ночей. Щиро побажав жінці та її родині міцного здоров’я, сімейного щастя, душевного тепла та Божого Благословення.