"Урядова гаряча лінія"

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», наказу Державної архівної служби України від 23.02.2015 № 36 «Про участь державних архівів у заходах із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» архівним відділом Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації розпочата робота щодо збирання документальних, фото-, відео- та інших матеріалів, які висвітлюють масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року. Звертаємося до юридичних осіб та фізичних осіб з проханням передати на постійне зберігання документальні, фото-, відео- та інші матеріали щодо участі жителів Переяславщини у Революції гідності. З пропозиціями щодо передавання документальних, фото-, відео- та інших матеріалів (газет, журналів, плакатів, листівок) звертайтеся до архівного відділу Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації  (вул. Богдана Хмельницького, 53, м. Переяслав-Хмельницький, Київська область, тел. 5-00-29).