Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва № 02/18 від 24.05.2018

Будівництво дахової фотогальванічної електростанції «Студениківська ФЕС» на покрівлі будівель норкової ферми ТОВ «Пелском» (три черги будівництва)
(назва об'єкта будівництва)
Загальні дані:
1. Нове будівництво, вул. Студениківська, буд. 15, с. Студеники,
Переяслав- Хмельницького району Київської області.
.
(вид будівництва, адреса або місцезнаходження земельної ділянки)
2. ТОВ «Студениківська ФЕС» вул. Студениківська, буд. 15, офіс 46,
с. Студеники, Переяслав-Хмельницький район, Київська область.
.
                                                            (інформація про замовника)
3. Відповідно до п. 4 ст. 34 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“ – не вимагається.                                                                              .
                               (відповідність цільового та функціонального призначення земельної ділянки
 містобудівній документації на місцевому рівні)
Відповідно до плану зонування – В-3 виробнича зона для розміщення об’єктів ІІІ-ІV класу шкідливості.
Містобудівні умови та обмеження:
1. Згідно генерального плану виробничого підприємства.                                      .
                                  (граничнодопустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах)
2. Відповідно до п. 4 ст. 34 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“– не вимагається.                                                                                      .
                                       (максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки)
3. Для даного об’єкта не регламентується.                                                                .
                                (максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови
відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону))
4. Відповідно до вимог ДБН-360-92** “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень“(зі змінами),                                                                .
                             (мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується, до червоних ліній,
ліній регулювання забудови, існуючих будинків та споруд)
5. Охоронні зони пам’яток культурної спадщини, зони охоронного ландшафту, історичні ареали відсутні.                                                                                    .
(планувальні обмеження (охоронні зони пам’яток культурної спадщини, межі історичних ареалів, зони
регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару,
в межах яких діє спеціальний режим їх використання, охоронні зони об’єктів природно-заповідного фонду,
прибережні захисні смуги, зони санітарної охорони)
6. При проектуванні враховувати охоронні зони інженерних комунікацій, згідно з додатком 8.1 ДБН 360-92** “Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень“ (зі змінами). При необхідності передбачити винесення існуючих мереж на нормативну відстань з зони будівництва.                                .
(охоронні зони об’єктів транспорту, зв’язку, інженерних комунікацій, відстані від об’єкта, що проектується,
до існуючих інженерних мереж)

РЕЄСТР містобудівних умов та обмежень виданих відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації

Дата та номер наказу про затвердження містобудівних умов та обмежень

Замовник об’єкта будівництва

Назва об’єкта будівництва

Адреса об’єкта будівництва

Інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень

Підстава для скасування або зупинення містобудівних умов та обмежень

08.11.2017

№ 01/17

ПрАТ «Переяславський ЕКХП»

Будівництво АГЗП для власних потреб.

Вул. Привокзальна, 2, с. Переяславське, Переяслав-Хмельницький район, Київська область.

№ 02/18

ТОВ «Студениківська ФЕС»

Будівництво дахової фотогальванічної електростанції на покрівлі будівель норкової ферми ТОВ «Пелском» (три черги будівництва)

Вул. Студениківська, буд. 15, офіс 46,