"Урядова гаряча лінія"

Арх. №

1. Графічні матеріали

1.

Схема розташування території автозаправного комплексу

б/м

2.

План існуючого використання території, суміщений з опорним планом та схемою планувальних обмежень

Проектний план . План червоних ліній

1: 1000

Схема організації руху транспорт у і пішоходів

Схема інженерної підготовки території

6.

Схема магістральних інженерних мереж, споруд і використання підземного простору (водопостачання, каналізація, дощова каналізація, електропостачання)

ІІ. Тестові матеріали

Пояснювальна записка

б/м

Зображення:
2.
3.
4.
5.
6.

Інформація відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури

Переяслав - Хмельницька районна державна адміністрація Київської області

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА  ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ

08400 м.Переяслав -Хмельницький, вул. Богдана-Хмельницького, 53  (тел. 5-00-17

21.01.2015 № 15-09/02-15

Голові Переяслав-Хмельницької

районної державної адміністрації

Дубині Г.І.

У даний час Департамент капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації на базі пропозицій районів проводить формування узагальненого переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг комунальної власності у населених пунктах Київської області.
   Пропозиція Переяслав-Хмельницького району щодо внесення до зазначеного переліку об’єктів капітального ремонту доріг вулично-дорожньої мережі сіл району сформована з урахуванням обов’язкової умови наявності проектно-кошторисної документації, кошторисна частина якої пройшла державну експертизу.
 Таку документацію у 2014 році підготували виконкоми Великокаратульської, Лецьківської, Козлівської, Пологовергунівської та Строківської  сільських рад. Загальна кошторисна вартість робіт з капітального ремонту доріг у п’яти селах району відповідно до пропозиції становить 5 012,017 тис.грн.
  До переліку об’єктів поточного ремонту доріг комунальної власності згідно пропозицій Переяслав-Хмельницького району внесено по одній дорозі у селах Горбані, Ташань, Лецьки, Воскресінське  та Виповзки на загальну вартість  595 тис.грн., що на 20% більше ніж у 2014 році.
   Основним критерієм вибору об’єктів поточного ремонту, що вносились до пропозиції, є те, що у минулі роки дороги у зазначених селах за рахунок коштів обласного бюджету не ремонтувались.
  Запорукою забезпечення фінансування, або співфінансування будівництва, реконструкції та капітального ремонту доріг, інженерних мереж і споруд та об’єктів соціально-культурної сфери сіл району з бюджетів вищих рівнів за державними програмами є, насамперед, наявність затвердженої в установленому порядку кошторисної документації. Тому виконкомам сільських рад необхідно вже сьогодні розпочати роботу з виготовлення документації.

Начальник відділу містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства

та розвитку інфраструктури                                                                                Гич О.Г.