Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва № 13/19 від 26.11.2019

Реконструкція магазину-бару по вул. Артилеристів, 10, у с. Дівички
Переяслав-Хмельницького району Київської області
(назва об'єкта будівництва)

Загальні дані:

1. Реконструкція магазину-бару по вул. Артилеристів, 10 у с. Дівички, Переяслав-Хмельницького району Київської області на земельній ділянці площею 0,02 га.                                                                                                       ..    
                              
(вид будівництва, адреса або місцезнаходження земельної ділянки)

2. ФОП Чумак Валентина Іванівна, адреса реєстрації:
Київська область, Переяслав-Хмельницький район, с. Дівички-1, б. 3, кв. 73.
                                                 
 (інформація про замовника)

3. Відповідногенерального плану с. Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області, плану зонування території с. Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області,
                                   (відповідність цільового та функціонального призначення земельної ділянки

містобудівній документації на місцевому рівні)

Цільове призначення земельної ділянки – код КВЦПЗ - 03.07.

Категорія земель – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Документ, що підтверджує право власності або користування земельною ділянкою: Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, індексний номер витягу 190039583 від 25.112019; реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 1968818032233; номер запису про інше речове право 34290237.

Кадастровий номер земельної ділянки: 3223382000:04:001:0528.

Містобудівні умови та обмеження:

1. Гранично допустима висота у метрах - 7,00 м.;
                                            
(граничнодопустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах)

2. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – розраховується відповідно до норм визначених ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування і забудова територій", з урахуванням санітарних та протипожежних вимог..
                                                (максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки)

3. Відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019  "Планування і забудова територій"
                         
 (максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови

відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону)

4. Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується, до червоних ліній магістральних вулиць не менше 6 м., житлових – не менше 3 м.         .

                     (мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується, до червоних ліній,

ліній регулювання забудови, існуючих будинків та споруд)

 

5. Вимоги щодо охорони культурної спадщини - якщо під час проведення  робіт буде виявлено знахідку археологічного або історичного характеру (уламків посуду, кісток, знаряддя праці, зброї та ін.), то згідно з ст. 36 Закону України «Про охорону культурної спадщини», виконавець робіт зобов’язаний зупинити їх подальше ведення і протягом однієї доби повідомити про це обласний Центр охорони і наукових досліджень пам’яток культурної спадщини.

6. Охоронювані зони інженерних комунікацій- отримати необхідні технічні умови на приєднання об’єкту до інженерних мереж;

- розробити заходи щодо збереження безперебійного інженерного забезпечення території  забудови  та  дотримання  необхідних  охоронних  зон.

(планувальні обмеження (охоронні зони пам’яток культурної спадщини, межі історичних ареалів, зони

регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару,
в межах яких діє спеціальний режим їх використання, охоронні зони об’єктів природно-заповідного фонду,

прибережні захисні смуги, зони санітарної охорони)

В.о. начальника відділу містобудування, архітектури,
житлово-комунального господарства та розвитку
інфраструктури управління економічного,
агропромислового розвитку, архітектури та
житлово-комунального господарства
                  (підпис)              Інна СВИЩ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ ДОКУМЕНТІВ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТІВ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ СІЛ УЛЯНІВКА ТА ТАРАСІВКА ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1)     Звіти про стратегічну екологічну оцінку документів державного планування проектів Генеральних планів сіл Улянівка та Тарасівка Переяслав-Хмельницького району Київської області, котрі є основним видом містобудівної документації, які призначені для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території сіл Улянівка та Тарасівка, були розроблений на підставі рішення сесії сільської ради №147-23-VІІ від 09.06.2017 року. Генеральними планами населених пунктів визначено основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території села, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного благоустрою, захисту громадян та місцевості від небезпечних техногенних та природних процесів, охорони навколишнього природного середовища. У ході виконання стратегічної екологічної оцінки, а головним чином у звітах про стратегічну екологічну оцінку, розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та покращення здоров’я населення сіл Улянівка та Тарасівка.

2)     Орган, що приймає рішення про затвердження документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку – Улянівська сільська рада Переяслав-Хмельницького району Київської області.

3)     Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій і зауважень у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки здійснюється відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 30 листопада 2019 року і триває до 29 грудня 2019 року (30 днів)

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: 08471, Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, с. Улянівка, вул. Середня, буд. 27 б та електронному вигляді, а саме на електронну скриньку Улянівська сільської ради – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Відповідальна особа – Ємець Петро Олександрович.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання відбудуться 13 грудня 2019 року о 09:30 у приміщенні Улянівська сільської ради.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися зі звітом про стратегічну екологічну оцінку проекту генерального плану сіл Улянівка та Тарасівка – Улянівська сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області, . Улянівка, вул. Середня, буд. 27 б.

ґ) із проектами документів державного планування та звітами можна ознайомитись на офіційному сайті сільської ради - http://pereyaslav-rda.gov.ua/.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА ТАРАСІВКА ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА УЛЯНІВКА ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Будівництво спеціалізованого м’ясопереробного підприємства ТМ «П’ятачок» у с. Переяславське Переяслав-Хмельницького району Київської області

Містобудівні умови та обмеження
для проектування об’єкта будівництва  №12/19  від 17.10.2019

Будівництво спеціалізованого м’ясопереробного підприємства
ТМ «П’ятачок» у с. Переяславське
Переяслав-Хмельницького району Київської області
(назва об'єкта будівництва)
Загальні дані:
 
1.                              Нове будівництво спеціалізованого м’ясопереробного підприємства ТМ «П’ятачок» у с. Переяславське Переяслав-Хмельницького району Київської області на земельній ділянці загальною площею 5,6688 га..
                                                      (вид будівництва, адреса або місцезнаходження земельної ділянки)
 
2.                              СП ТОВ «Нива Переяславщини»,адреса реєстрації:
08420, вул. Привокзальна, 2, с. Переяславське, Переяслав-Хмельницький район, Київська область.                                                                                                     .
                                                         (інформація про замовника)
 
3. Відповідає матеріалам: генерального плану с. Переяславське Переяслав-Хмельницького району Київської області, затвердженого рішенням Переяславської сільської ради № 191 від 10.06.2014 року, плану зонування території с. Переяславське Переяслав-Хмельницького району Київської області, затвердженого рішенням Переяславської сільської ради № 273 від 28.08.2015 р. (відповідність цільового та функціонального призначення земельної ділянки містобудівній документації на
                                                                                  місцевому рівні)
 
а) Цільове призначення земельної ділянки - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств, машинобудівної та іншої промисловості.
Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
Документ, що підтверджує право власності або користування земельною ділянкою: Витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності: індексний номер 30346111 від 02.12.2014; номер запису про право власності: 6799985 від 27.08.2014; реєстраційний номер об’єкту нерухомого майна: 265244732233; площа земельної ділянки 5,0488 га.
Кадастровий номер земельної ділянки:3223385001:01:013:0145.
 
б) Цільове призначення земельної ділянки – для промислового використання.
Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
Документ, що підтверджує право власності або користування земельною ділянкою: Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права: індексний номер 9087981 від 07.09.2013; номер запису про інше речове право: 2408720 від 07.09.2013; відомості про суб’єкта іншого речового права: суборендар: СП ТОВ «Нива Переяславщини» код ЄДРПОУ:25564175; суборендодавець: ПАТ «Переяславський ЕКХП» код ЄДРПОУ:00951787; реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 87231132233; площа земельної ділянки 0,37 га.
Кадастровий номер земельної ділянки:  3223385001:01:013:0104.
 
в) Цільове призначення земельної ділянки – для промислового використання.
Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
Документ, що підтверджує право власності або користування земельною ділянкою: Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права: індексний номер 9103830 від 09.09.2013; номер запису про інше речове право: 2412912 від 09.09.2013; відомості про суб’єкта іншого речового права: суборендар: СП ТОВ «Нива Переяславщини» код ЄДРПОУ:25564175; суборендодавець: ПАТ «Переяславський ЕКХП» код ЄДРПОУ:00951787;реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 87343032233; площа земельної ділянки 0,25 га.
Кадастровий номер земельної ділянки:  3223385001:01:013:0105.
 
Містобудівні умови та обмеження:
 
1. Гранично допустима висота будівель у метрах – 24,00м.; .
(граничнодопустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах)
 
2. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 60 %
з урахуванням санітарних та протипожежних вимог.            .
(максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки)
 
3. Житлова забудова не допускається.
(максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови відповідної житлової одиниці 
                                                                          (кварталу, мікрорайону)
 
4. Згідно діючих державних будівельних норм, а також Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів (затверджено Наказом Міністерства охорони здоровя України від 19 червня 1996 року №173).            ..
                         (мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується, до червоних ліній,
ліній регулювання забудови, існуючих будинків та споруд)
 
5. Вимоги щодо охорони навколишнього природного середовища:
Розробити в проектній документації розділ щодо охорони навколишнього природного середовища та провести екологічну експертизу проекту.
 
6. Вимоги щодо охорони культурної спадщини.
Охоронні зони пам’яток культурної спадщини зони, охоронюваного ландшафту, історичні ареали та прибережно-захисні смуги відсутні. У разі виявлення об’єктів культурної спадщини – врахувати.
 
7. Інші вимоги:
7.1.Охоронювані зони інженерних комунікацій.
Врахувати згідно діючих державних будівельних норм та інших відповідних нормативних документів;
Розробити заходи щодо збереження безперебійного інженерного забезпечення території забудови.
 
7.2. Вимоги до необхідності проведення інженерних вишукувань згідно з державними будівельними нормами ДБН А.2.1-1-2014 «Інженерні вишукування для будівництва».
Використання земельної ділянки в частині вибору типу фундаменту, забезпечення заходів по їх гідроізоляції та інш. – на підставі звіту про інженерні геологічні вишукування.
З метою створення геоінформаційної системи Київської області матеріали топографо-геодезичної зйомки зареєструвати у департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації і після завершення будівельних робіт подати виконавчу топографо-геодезичну зйомку із зазначенням об’єктів будівництва у відділ містобудівного кадастру зазначеного департаменту в на паперових і електронних носіях на оновленій картографічній основі в цифровій формі як набори профільних геопросторових даних у державній геодезичній системі координат УСК-2000 і єдиній системі класифікації та кодування об’єктів будівництва для формування баз даних містобудівного кадастру.
 
7.3. Вимоги щодо благоустрою (в тому числі щодо відновлення благоустрою), розділом благоустрою території передбачити:
- забезпечення озеленення території;
- застосувати тверде покриття проїздів, під’їздів;
- передбачити освітлення території;
- виконати комплексних благоустрій та впорядкування території;
- передбачити опорядження будівель/споруд (колір та матеріал фасаду тощо) згідно з проектом;
- передбачити огородження ділянок, що зорієнтовані на житлові вулиці, з зеленої живої огорожі (декоративних порід кущів і дерев);
- дотримуватися відстаней від будівель та споруд, а також об'єктів інженерного благоустрою до дерев і кущів відповідно до діючих держаних будівельних норм.
 
7.4. Забезпечення умов транспортно-пішохідного зв’язку.
Транспортно-пішохідний зв’язок території забудови зв’язати з транспортно-пішохідною схемою «Генерального плану с. Переяславське Переяслав-Хмельницького району Київської області» з урахуванням безпеки дорожнього та пішохідного рухів та можливості проїзду пожежних машин, відповідно вимогам Розділу 7 «Транспорт і вулично-дорожня мережа, ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій», ДБН В.2.3-5-2001.
 
7.5. Вимоги щодо забезпечення необхідною кількістю місць зберігання автотранспорту.
Визначити відповідно до типу об’єкту згідно з діючими нормами.
 
 
ІІ. Графічна частина:
 
  1. Викопіювання з генерального плану с. Переяславське Переяслав-Хмельницького району Київської області  М 1:2000 — 1 аркуш.
  2. Викопіювання з плану зонування території с. Переяславське Переяслав-Хмельницького району Київської області  М 1:2000 — 1 аркуш.
(планувальні обмеження (охоронні зони пам’яток культурної спадщини, межі історичних ареалів, зони
регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару,
в межах яких діє спеціальний режим їх використання, охоронні зони об’єктів природно-заповідного фонду,
прибережні захисні смуги, зони санітарної охорони)
 
В.о. начальника відділу містобудування, архітектури,
житлово-комунального господарства та розвитку
інфраструктури управління економічного,
агропромислового розвитку, архітектури та житлово-
комунального господарства адміністрації               (підпис)          )Інна СВИЩ

Більше статей...

  1. ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ПРОЕКТУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА ПРИСТРОМИ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  2. ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ПРОЕКТУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА ЗАОСТРІВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  3. ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДОКУМЕНТ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ, ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЩОДО БУДІВНИЦТВА СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ НА ЗЕМЕЛЬНІЙ ДІЛЯНЦІ ДЛЯ ВЕДЕННЯ ТОВАРНОГО СІЛЬС
  4. ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДОКУМЕНТ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ, ДЕТАЛЬНОГО П Л А Н У ТЕРИТОРІЇ ЩОДО БУДІВНИЦТВА СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ НА ЗЕМЕЛЬНІЙ ДІЛЯНЦІ ДЛЯ ВЕДЕННЯ ТОВАРНОГО С