У Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

18 жовтня 2017 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації. Участь в засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Любов Онопрієнко, голова містобудівної ради - начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олексій Гич, члени містобудівної ради, сільський голова Стовп᾿язької сільської ради Тимофій Девко та представники ТОВ «Укргрупроект».
Під час засідання проводився розгляд містобудівної документації на місцевому рівні, а саме: детальний проектний план території житлово-громадської забудови с. Кавказ Стовп᾿язької сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.
Представники розробника містобудівної документації - архітектор Голубенко В.В. та економіст проекту ТОВ «Укргруппроект» Леонід Тиква детально доповіли про розроблений проект та відповіли на запитання членів ради.
Члени містобудівної ради одноголосно проголосували за поданий проект та рекомендували його виконкому Стовп᾿язької сільської ради до затвердження.