Про розробку містобудівної документації для сіл Пристроми та Заострів Пристромської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області

Заслухавши інформацію сільського голови Бобровника Івана Івановича про нагальну необхідність розробки містобудівної документації населених пунктів Пристроми та Заострів Пристромської сільської ради, відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та зважаючи на соціальне напруження пов’язане із неможливістю жителів населених пунктів Пристроми та Заострів здійснювати оформлення належних їм земельних ділянок, а також з потребою визначення напрямків розвитку сіл та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Пристромська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розробити генеральні плани населених пунктів Пристроми та Заострів Пристромської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.
  2. Надати дозвіл на виготовлення топографічних планів населених пунктів в масштабі 1:2000 для забезпечення розробки містобудівної документації.
  3. Доручити виконавчому комітету сільської ради  визначити в установленому законодавством порядку розробника містобудівної документації.
  4. Доручити секретарю сільської ради оприлюднити відповідно до чинного законодавства рішення про початок розроблення містобудівної документації населених пунктів Пристроми та Заострів Переяслав-Хмельницького району Київської області.
  5. Виконавчому комітету Пристромської сільської ради після виготовлення генеральних планів сіл Пристроми та Заострів, отримання всіх необхідних висновків, проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів, проходження відповідної архітектурно-містобудівної ради, подати вищевказану містобудівну документацію на затвердження сесії сільської ради.
  6. Контроль за виконанням рішень покласти на постійну комісію з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                          І.І. Бобровник