Наказ щодо затвердження містобудівних умов та обмежень на будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги у селі Хоцьки Переяслав-Хмельницького району Київської області

Щодо затвердження містобудівних умов
та обмежень на будівництво амбулаторії
первинної медичної допомоги у селі Хоцьки
Переяслав-Хмельницького
району Київської області

Розглянувши звернення керівника комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» від 07.11.2018 № 370 відповідно до затвердженого детального плану території для будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги у селі Хоцьки Переяслав-Хмельницького району Київської області 39 сесією VII скликання від 19.10.2018 № 916 містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками на будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги у селі Хоцьки Переяслав-Хмельницького району Київської області по вул. Жовтневій, 6б, відповідно до порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва житлово-комунального господарства України від 31.05.2017 № 135 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити містобудівні умови та обмеження на будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги у селі Хоцьки Переяслав-Хмельницького району Київської області по вул. Жовтневій, 6-б, на земельній ділянці площею 0,18 га, кадастровий номер 3223387801:01:045:0129, цільове призначення – землі громадської забудови.

2. Хоцьківській сільській раді:
2.1. Розробити у спеціалізованій проектній організації, яка має кваліфікаційний сертифікат на виконання проектних робіт, робочий проект та провести його експертизу відповідно з законодавством України.
2.2. Звернутися в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області для отримання дозвільних документів, які дають право на початок виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінченого будівництва об’єкту.

3. Містобудівні умови та на будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги у селі Хоцьки Переяслав-Хмельницького району Київської області по вул. Жовтневій, 6-б внести до відповідного реєстру та висвітлити на веб-сайті Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації на сторінці відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури.

4. Контроль за виконанням та затвердження вище зазначених містобудівних умов та обмежень залишаю за собою.

Начальник відділу містобудування,
архітектури, житлово-комунального
господарства та розвитку інфраструктури               (підпис)                О.Г.Гич