Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Шановні журналісти Переяславщини!

День журналіста – свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вирій подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об'єктивну картину нашого життя.
        Журналістика – це не просто професія, а насамперед - стан душі, творчі пориви якої виносять Вам своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою. Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам  Переяславщини.
      Напередодні Дня журналіста, бажаємо Вам здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті яскравими, а гонорари – високими.
        Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

 Голова  Переяслав-Хмельницької                                                              Голова  Переяслав-Хмельницької              

 районної державної  адміністрації                                                              раййонної ради                                                                                       Сергій ДЯЧЕНКО                                                                        Петро  КАЧКАЛДА


Допомога фізичним особам підприємцям на дітей під час карантину

З метою забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для дітей фізичних осіб підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затверджено постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» від 22.04.2022 №329.

Допомога на дітей призначається і виплачується фізичним особам підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили ЄСВ за всі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи - підприємця.

Допомога на дітей призначається і виплачується громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають в Україні.

Допомога призначається одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 р., і виплачується щомісяця за повний місяць.

- для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн.;

- для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 грн.

У разі досягнення шестирічного віку дитиною, на яку виплачується допомога на дітей, її розмір переглядається з урахуванням відповідного розміру прожиткового мінімуму з наступного місяця.

Для призначення допомоги на дітей заявник подає/надсилає органу соціального захисту населення заяву за формою згідно з додатком до Порядку в паперовій або електронній формі із зазначенням рахунку в установі уповноваженого банку та необхідні документи/відомості в паперовій або електронній формі.

У паперовій формі заявник подає:

- копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
- довідку з Пенсійного фонду про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
- копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
- копію рішення районної, районної у м. м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об'єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

В електронній формі заявник подає:

- фотокопії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років або відомості про свідоцтва про народження дітей (серія, номер, дата видачі, П. І. Б. дитини, П. І. Б. батьків);

- фотокопію довідки з Пенсійного фонду про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

- фотокопію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

- фотокопію рішення районної, районної у м. м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об'єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

На заяву та документи/відомості, що подаються в електронній формі, накладається кваліфікований електронний підпис заявника

 

Виплата допомоги на дітей припиняється в разі:

позбавлення отримувача батьківських прав;

відібрання дитини в отримувача без позбавлення батьківських прав;

тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання;

перебування отримувача під вартою на час слідства, у місцях позбавлення волі, за рішенням суду, розшуку отримувача органами Національної поліції;

смерті дитини;

смерті отримувача.

Отримувач допомоги на дітей у разі виникнення обставин, які призводять до припинення виплати допомоги, зобов'язаний протягом трьох робочих днів повідомити про це органам соціального захисту населення. 

УВАГА! Тимчасово змінено розклад руху приміських автобусних маршрутів зального користування

м

Найменування

перевізника

Назва автобусного маршруту

Розклад руху з 01.06.2020 року на період дії карантину

Час відправлення з початкового пункту

Час прибуття в кінцевий пункт

 

 1.  

ПП «Авто Пас Лайн»

АС Переяслав-Хмельницький -  Світанок

(із заїздом через Циблі, Хоцьки)

6:35

 

7:25

 

 1.  

ПП «Авто Пас Лайн»

АС Переяслав-Хмельницький -  Госпіталь

(із заїздом через Циблі)

16:50

17:20

 1.  

ПП «Авто Пас Лайн»

АС Переяслав-Хмельницький - Гланишів

 (із заїздом через Чирське, Гайшин)

 

7:20

 

7:40

 

 1.  

ФОП «Денисенко О.С.»

АС Переяслав-Хмельницький -  Пологи Вергуни

(із заїздом через Мала Каратуль, Виповзки, Шевченкове)

6:10

7:40

11:00

14:30

18:00

7:00

8:30

13:15

15:10

18:40

 1.  

ПП «АТП» «Левченко»

АС Переяслав-Хмельницький – Гречаники

 (із заїздом через Стовп'яги)

6:45

7:40

11:30

18:10

7:15

8:10

12:00

18:40

 1.  

ПП«Марценюк В.М.»

АС Переяслав-Хмельницький - Тарасівка

(із заїздом через Воскресінське, Мала Каратуль, Віненці, Лецьки, Пологи Чобітьки, Пологи Вергуни, Пологи Яненки, Улянівка)

5:30

07:10

10:20

14:00

17:35

20:00

6:40

08:15

11:40

15:05

18:40

21:00

 1.  

ПП «Авто Пас Лайн»

АС Переяслав-Хмельницький - Мазінки

(із заїздом через Гребля, Дем'янці, Харківці)

6:30

12:30

17:30

7:25

13:15

18:15

 1.  

ТОВ «Авто-Гарант-08»

АС Переяслав-Хмельницький - Дениси

(із заїздом через Мала Каратуль, Виповзки, (без заїзду Пологи Вергуни), Шевченкове, Ташань, Положаї)

6:10

13:10

7:30

14:30

 1.  

ТОВ «Авто-Гарант-08»

АС Переяслав-Хмельницький - Переяславське

(із заїздом через Чирське, Велика Каратуль, Студеники, Жовтневе, Козлів)

2:55

8:00

17:15

6:30

10:30

19:50

 1.  

ТОВ «Авто-Гарант-08»

АС Переяслав-Хмельницький - Строкова

(із заїздом через Чирське, Велика Каратуль, Строкова)

7:20

 

8:00

 

 1.  

ПП «АТП» «Левченко»

АС Переяслав-Хмельницький  - Чопилки

(із заїздом через Мала Каратуль, Виповзки, (без заїзду Пологи Вергуни), Шевченкове, Ташань, Горбані)

8:00

11:30

18:10

9:15

12:45

19:25

 1.  

ФОП «Іванов С.О.»

АС Переяслав-Хмельницький  - Ковалин

(через Стовп'яги, Гречаники, Дівички, в/ч Дівички)

6:10

7:50

11:20

15:10

18:00

6:43

8:46

12:05

16:00

18:30

Нарада з орендарями земель в межах прибережних смуг водних об’єктів на території Переяслав-Хмельницького району

29 травня 2020 року головою Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергієм ДЯЧЕНКОМ в залі засідань проведено робочу нараду з орендарями земель в межах прибережних смуг водних об’єктів на території Переяслав-Хмельницького району.

Відповідно до статті 51 Водного кодексу України у користування на умовах оренди можуть надаватися водосховища (крім водосховищ комплексного призначення), ставки, озера та замкнені природні водойми для рибогосподарських потреб, культурно-оздоровчих, лікувальних, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей, проведення науково-дослідних робіт.

Водні об’єкти надаються у користування за договором оренди земель водного фонду на земельних торгах у комплексі із земельною ділянкою.

Відповідно до частини п’ятої статті 122 Земельного кодексу України області державні адміністрації на їхній території передають земельні ділянки із земель державної власності, крім випадків визначених частиною третьою, четвертою і восьмою цієї статті, у власність або у користування у межах міст обласного значення та за межами населеного пункту, а також земельні ділянки, що не входять до складу певного району, або у випадках, коли районна державна адміністрація не утворена для всіх потреб.

Також, Сергій ДЯЧЕНКО  наголосив, про необхідність внесення змін в діючи договори оренди та приведення їх до норм діючого  законодавства, а саме необхідно  надати наступні документи: витяг з Державного земельного кадастру (або технічну документацію із землеустрою); витяг про нормативну грошову оцінку земельної ділянки; паспорт водного об’єкта; дозвіл на спеціальне використання; інформацію про використання за призначенням водного об’єкта та відсутність заборгованості по оплаті за використання.

СПЛАТА ВНЕСКІВ – ГАРАНТІЯСОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ МАЙБУТНІХ ПЕНСІОНЕРІВ

Конституцією України забезпечено право громадянам на соціальний захист. Це право гарантується загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій.

Своєчасне та в повному обсязі фінансування усіх видів пенсій, передбачених законодавством, є основною функцією, яку покликаний здійснювати Пенсійний фонд України. Однак тенденція “старіння нації” та, внаслідок цього, поступове збільшення кількості осіб пенсійного віку потребує постійного збільшення обсягів фінансування Фонду. Тому ключовим питанням, є забезпечення необхідних обсягів надходжень до Пенсійного фонду України.

Дотримання фінансової дисципліни щодо сплати внесків до Пенсійного фонду України безпосередньо впливає на розмір пенсій майбутніх пенсіонерів. Законом України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” відповідальність за сплату внесків покладено на страхувальників – роботодавців, оскільки саме вони повинні забезпечити реалізацію права на пенсію своїм найманим працівникам. Нагадаємо, що до страхового стажу працівника включаються лише ті періоди (місяці) роботи, за які нараховані та сплачені страхові внески в розмірі не менше мінімального страхового внеску.

Проте, не всі керівники підприємств усвідомлюють, що порушення ними зобов’язання по сплаті внесків за найманих працівників сприяє виникненню напруги у солідарній системі пенсійного забезпечення.

Загальна сума заборгованості за усіма видами платежів, які адмініструє Пенсійний фонд України, по м. Переяславу та Переяслав-Хмельницькому району станом на 01.05.2020р. складає  402,5 тис.грн.

Найбільшими боржниками є:

-                     ЗАТ «Переяслав-Хмельницький хлібозавод» - 320,8 тис.грн.

-                     ТОВ «Фідес» - 32,4 тис.грн.

-                     ПАТ «Племзавод «Колос» - 42,5 тис.грн.

-                     Агрофірма «Сомкова Долина» - 6,8 тис.грн.

Недоотримані своєчасно кошти могли бути спрямовані на підвищення розміру пенсій та сприяти підвищенню рівня забезпечення незахищених верств населення.

Звертаємо увагу, що відтепер будь-яка особа має можливість переглянути свої персональні дані, що містяться в реєстрі застрахованих осіб, зокрема, відомості про зарахування стажу, розмір заробітної плати, який буде врахований для призначення пенсії. Для цього необхідно зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (www.portal.pfu.gou.ua). Реєстрація здійснюється шляхом подання заяви у будь-яке відділення Пенсійного фонду України або за допомогою електронного цифрового підпису безпосередньо на Веб-порталі.

ПРОДОВЖУЄ НАДХОДИТИ БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЛЯ ПОТРЕБ КНП «ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ»

Районна влада продовжує активно співпрацювати з керівниками сільськогосподарських підприємств усіх форм власності з питання надання благодійної допомоги для протидії поширенню коронавірусу в Переяслав-Хмельницькому районі. Багато керівників агрогосподарств вже допомогли медичним закладам Переяславщини  грошима та обладнанням, засобами захисту.

Зокрема, 27 квітня 2020 року, керівник ТОВ «Аґротрейд Ґруп» Віталій Біленко передав для потреб КНП «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» 25 тестів для експрес-діагностики коронавірусу, 100 костюмів біозахисту, 100 респіраторів FFP3, 200 рукавичок на загальну суму 52200 гривень.

Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація та Переяслав-Хмельницька районна рада  висловлюють щиру подяку усім, хто долучився до надання благодійної  допомоги закладам охорони здоров’я.

безоплатне

На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 11.02.2020 № 2100/0/2-20/58 щодо соціального проекту «Ти можеш усе! Можливості безмежні»управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації повідомляє наступне.

Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ - компаніях України.

Проект триватиме півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбуватиметься з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – курси на вакантні посади.

За додатковою інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 95, 3 поверх, каб. 3.2, тел. 52834.

ІНСТРУКЦІЯ

Соціальний проект - 

Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю 

“Ти можеш усе” Можливості безмежні!”

 

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

05 лютого 2020 проект стартував. У проекті можуть прийняти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:

 

 1. Ознайомитись з проектом за посиланням https://education.msp.gov.ua/
 2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:

1.1. Натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

1.2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС

1.3. ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім, обрати додаткові декілька курсів (це за бажанням, якщо у Вас вистачає часу для навчання).

 1.  Навчання розпочнеться 05 березня 2020 року.
 2. З 05 березня 2020 у ваших аккаунтах на онлайн пратфоні Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ з’явиться посилання (ми виділимо це посилання яскравим кольором) - РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ. Як тільки ви перейшли за посиланням - можете відразу приступати до освоєння матеріалу.
 3. Термін навчання буде зазначений у вас в курсах. Довжина курсів до 14 тижнів.
 4. Під час навчання обов’язково користуватись розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Не соромтесь, пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до навчального процесу - це запорука вашого успіху. Ми намагатимемось відповідати на всі ваші запитання. Наша мета - пояснити вам матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання.
 5. Під час навчання ви можете ставити питання в розділі ОБГОВОРЕННЯ, що стосується навчального процесу. Також, ви можете ставити свої запитання нам на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , що стосується адміністративних питань. Технічні питання надсилайте на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 6. Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування - ви отримаєте сертифікат.
 7. Починаючи з 08 червня 2020 будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь. 
 8. Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації буде надано у травні 2020 року.

 

Контактна інформація

Лендінг проекту https://education.msp.gov.ua/

Навчальна платформа Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

Адміністративні питання Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Технічні питання Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Партнери проекту

https://itukraine.org.ua/

https://prometheus.org.ua/

https://www.beqatoday.com/

http://www.aik.ua/

https://dan-it.com.ua/uk/ 


Додаток 

Дочірні категорії