"Урядова гаряча лінія"

Цілодобова "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

У Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації запрацювала цілодобова «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам (04567) 5-18-00, можна  оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці відділу роботи із зверненнями громадян райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.
 За телефоном «гарячої лінії» можна отримати консультацію з юридичних та соціальних питань, зокрема, охорони здоров’я, освіти, виплати пенсій та допомог. Також слід відзначити, що при обласному Штабі з питань координації надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їхнім сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення АТО, працює і військово-польова пошта.
 Зазначимо,  що районний Штаб допомоги бійцям та цивільному населенню в зоні АТО  працює на постійній основі. Це гарний приклад співпраці влади та громадських активістів, які організовують для бійців АТО та мирних громадян  збір продуктів, одягу, медикаментів тощо. Щосереди місцеві штаби доставляють допомогу  на склад, який розташований за адресою: м.Бориспіль, вул. Запорізька, 12 . Сюди ж також можуть підвозити адресні передачі батьки та рідні військовослужбовців. Потім гуманітарний вантаж вирушає на Донбас.

У Київській облдержадміністрації запрацювала цілодобова «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (044) 286 17 39 або (067) 240 40 15, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці відділу роботи із зверненнями громадян облдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.

Зазначимо, що обласний Штаб допомоги бійцям та цивільному населенню в зоні АТО працює на постійній основі. Такі штаби створено в кожному районі та місті. Це гарний приклад співпраці влади та громадських активістів, які організовують для бійців АТО та мирних громадян збір продуктів, одягу, медикаментів тощо. Щосереди місцеві штаби доставляють допомогу на склад, який розташований за адресою: м.Бориспіль, вул. Запорізька, 12 . Сюди ж також можуть підвозити адресні передачі батьки та рідні військовослужбовців. Потім гуманітарний вантаж вирушає на Донбас.

Відповідальні особи
Переяслав-Хмельницького районного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, їх сімям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції

Районна „Гаряча лінія”
Мисюра Юлія Миколаївна