Апаратна нарада

10 листопада 2014 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації відбулася апаратна нарада яку провів голова райдержадміністрації Григорій ДУБИНА за участю в.о. голови районної ради Івана Бугаєнка, керівників місцевих органів виконавчої влади, установ, підприємств, організацій, структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час наради керівники району звітувалися про проведену роботу за минулий тиждень та проблеми  які  виникають в ході їх виконання. Так, головний лікар комунального закладу Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня»  проінформував про проведену роботу стосовно роботи котельні, яка працює на альтернативному паливі, а також просив керівництво збільшити фінансування з місцевого бюджету на придбання медичних препаратів та м'якого інвентаря.

Головний лікар комунального закладу Переяслав-Хмельницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентина Філоненко доповіла стосовно пуску в роботу топкових медичних закладів району(ФАПів).

Начальник філії «Переяслав-Хмельницької Рай ДУ» повідомив що працівниками даної філії було зроблено відрізок дороги від с.Ташань до с. Дениси, а також проведені роботи по встановленню дорожніх знаків.

Як доповів спеціаліст Переяслав-Хмельницького районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області Олександр Бутенко, що не обійшлося на минулому тижні в районі без пожеж, було ліквідовано горіння житлового будинку та торфу в с. Пристроми.

Григорій Дубина  вислухав всіх керівників установ, управлінь, відділів про поточну роботу та планові завдання на наступний тиждень.

За результатом проведення апаратної наради відповідним службам були надані відповідні доручення.