Виїзний прийом голови райдержадміністрації

12 листопада 2014 року виїзний прийом громадян в селі Світанок провів голова Переяслав-Хмельницької районної адміністрації Григорій Дубина. Під час зустрічі було розглянуто чотири звернення. Самим головним і болісним питанням для селян є земельні питання, які вирішуються без згоди сільських рад. Так було надано 114 га землі  Григорію Пушні для ведення фермерського господарства, раніше ця земельна ділянка була у користуванні громади під городи. Селяни просто мають право знати хто користується їхніми землями, чи платяться податки до сільського бюджету на розвиток інфраструктури села, ремонту доріг та інше. Головою райдержадміністрації дано доручення управлінню Держземагенства у Переяслав-Хмельницькому районі надати список орендарів на території Світанківської сільської ради для подальшого реагування на дані питання.

Другим питанням було звернення шести працівників бувшого ВАТ племзаводу «Світанок» про не порядність однієї особи на яку керівництво племзаводу оформило машину при подальшій її продажі та розподілу коштів по заборгованій заробітній платі між працівниками. Автомобіль продано, гроші привласнено, а селяни без заробітної плати. Григорій Дубина покладає надію на добропорядність даної особи, а надалі будуть прийматись міри згідно чинного законодавства.

Також виникло питання до ПАТ «Київобленерго» Переяслав-Хмельницького районного підрозділу стосовно роботи ТП регуляторів напруги в населеному пункті. Зателефонувавши до керівника товариства голова адміністрації  рекомендував споживачам електроенергії звернутись із колективним листом до Переяслав-Хмельницького підрозділу, а також  його вищестоящої організації.

Піднімалось питання щодо ремонту дороги, надання допомоги технікою в розгортанні землі для ліквідації ям, на що Григорій Дубина пообіцяв доручити начальнику філії «Переяслав-Хмельницьке РайДУ» в наданні допомоги.

Під час прийому голова райдержадміністрації разом з начальником Переяслав-Хмельницької філії експлуатації газового господарства вирішили питання щодо отоплення  приміщення ФАПу та сільської ради.