Володимир Шандра відвідав танково-артилерійський полігон на Переяславщині

11 листопада голова КОДА Володимир Шандра відвідав 6-ий навчальний артилерійський полк на танково-артилерійському полігоні біля села Дівички на Переяславщині.

Очільник Київщини зустрівся з військовослужбовцями, мешканцями військового містечка, селянами Дівичок, волонтерами Переяславського району та оглянув житлові та навчальні приміщення і сам полігон.

Разом з головою КОДА на полігон прибули спеціалісти облдержадміністрації, які провели виїзний прийом громадян, склавши перелік проблемних питань, які знаходяться в компетенції адміністрації. Одне з найактуальніших питань, з яким до Володимира Шандри звернулись військові – виділення земельних ділянок учасникам АТО в Переяслав-Хмельницькому районі.

«Я зроблю все можливе, аби захисники України не просто отримали клаптики землі, а щоб ділянки були з під’їздом, з водою, з комунікаціями» – наголосив голова КОДА.

Також, оглянувши котельню, яка обігріває військову частину та містечко, він запропонував допомогти з її переведенням на альтернативне опалення.