Засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при Переяслав-Хмельницькій РДА

13 листопада 2014 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Г.І.Дубина  провів засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації. Були присутні керівники відділів  та управлінь адміністрації, керівники районних служб та відділів,  перевізники.

В порядку денному були питання :

Щодо аварійності на автошляхах району - доповідав Нестеренко Роман Іванович; щодо стану пасажирських перевезень – Пасічник Олександр Дмитрович; щодо перевезення пільгових категорій громадян – Ясинчук Надія Юхимівна; щодо стану дорожнього покриття та готовності дорожних служб до роботи в осінньо-зимовий період - Слюсар Олександр Миколайович та Ковальський Михайло Іванович; та  інші питання.

Нестеренко Р.І. довів до відома аналіз оперативної обстановки відділення ДАІ за десять місяців 2014 року. За вказаний період у районі сталося 54 ДТП, загинуло 10 осіб, поранено 69 осіб. Зареєстровано 112 ДТП з матеріальними збитками. Наголосив, що має місце ріст аварійності по причині перевищення швидкості. Особовий склад підрозділу націлено на виявлення грубих порушень правил дорожнього руху, правил проїзду перехресть, виконання вимог дорожніх знаків та розмітки, перевищення встановленої швидкості руху, які безпосередньо впливають на стан аварійності. У 2014 році виявлено 1027 порушень правил дорожнього руху, з них 115 – керування в нетверезому стані, 89- порушень правил пішоходами, 26 - порушень проїзду перехресть, 25- порушень правил обгону, 10- порушень правил проїзду залізничних переїздів, 1- створення аварійної ситуації, 3 – невиконання вимог про зупинку.

В ході обговорення другого питання вкотре обговорювалась проблема щодо здійснення незаконної діяльності пасажирських перевезень на міжміському автобусному маршруті з м.Переяслава-Хмельницького до м.Києва. Для вирішення даного питання залучені усі гілки влади.

Актуальним було питання щодо перевезень громадян пільгових категорій. На території району працюють 7 перевізників, які здійснюють пільгове перевезення окремих категорій громадян.

Дорожні служби доповіли про готовність до роботи в осінньо-зимовий період. Керівник дорожньо-ремонтного пункту №5 доповів, що ділянка дороги, яку вони обслуговують, у задовільному стані, для роботи є наявна техніка та забезпечені піскосумішшю. „Переяслав – Хмельницьке райДУ” у 2014 році ліквідувало 2725м2 ямковості на дорогах району, не ліквідованими залишається 5000м2, та не в достатній кількості забезпечені піскосумішшю (у зв’язку з відсутністю фінансування). Головними проблемами дорожніх служб району є скорочення кадрів та низький рівень заробітної плати, а також застаріла техніка.

По закінченню  Г.І.Дубина   надав відповідні доручення для вирішення нагальних питань.