Горбані: як захистити власників майна?

Про ситуацію з використанням нерозділеного майна пайовиків у СВК «Горбані» селяни розповіли голові Київської обласної адміністрації Володимирі Шандрі 4 листопада 2014 року під час проведення виїзного прийому громадян у Переяслав-Хмельницькій РДА. Тоді голова облдержадміністрації дав доручення районній владі, правоохоронним органам розібратися та допомогти людям відстояти свої права.

13 листопада цього року голова адміністрації Григорій Дубина провів робочу нараду з очільниками місцевих правоохоронних органів, представниками   сільськогосподарських підприємств СВК «Горбані», ПП «Євросем» і Горбанівським сільським головою Василем Вовчанівським.  Відбулося детальне обговорення проблеми, що виникла з поділом майна та розрахунками за майно у селах Горбані і Чопилки. У зв`язку з тим, що питання розподілу майнових паїв є  виключним повноваженням загальних зборів, учасники робочої наради констатували, що завдання влади і правоохоронців – не втручатися і не диктувати права, а забезпечити охорону правопорядку під час проведення таких зборів, в разі потреби надати селянам правову допомогу.

У суботу, 15 листопада 2014 року, питання розподілу майнових паїв стане головним на порядку денному зборів пайовиків у Горбанях.