Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Центри обслуговування платників Київщини надали майже 142 тисячі адміністративних послуг

Найбільшим попитом серед наданих адміністративних послуг - 37%, користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. З початку року фізичним особам-платникам податків надано понад 52,5 тисяч таких послуг.

На другому місці послуги з реєстрації книги обліку розрахункових операцій - 12,8 тисяч послуг, на третьому - видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, які контролюються органами ДФС – 6,4 тисячі послуг.

Повний перелік усіх адміністративних послуг, які надаються територіальними органами ГУ ДФС у Київській області, можна переглянути на інформаційних стендах Центрів обслуговування платників, а також за гіперпосиланням http://kyivobl.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

Нагадуємо -  сьогодні у Київській області обслуговування платників здійснює 22 Центри обслуговування платників, в яких надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Крім того, у Центрах можна подати звітність та отримати безкоштовні ключі електронного підпису. 

ГУ ДФС Київській області