Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!На пункті митного пропуску ”Бориспіль” зупинена спроба незаконного вивезення бурштину

Працівниками Київської митниці Міндоходів, у співпраці з СБУ, в пункті пропуску «Бориспіль» зафіксовано чергову спробу незаконного переміщення через митний кордон України бурштину.

Наш безробітний співвітчизник намагався  вивезти до Китаю, транзитом через Туреччину, приховавши від митного контролю, 85 кг речовини природного походження коричневого кольору різних відтінків, яка має ознаки дорогоцінного каміння, а саме бурштину.

Коштовну схованку виявлено під час проведення митного контролю у багажному відділенні із застосуванням технічних засобів контролю у трьох валізах. Речовина була загорнута у невеликі окремі пакунки вагою від 2 до 4,5 кг. Кожен окремий пакунок загорнутий у декілька непрозорих шарів пакувального матеріалу.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації та дозвільних документів громадянин України не надавав, до інспекторів митниці з приводу декларування товару не звертався.

        Складено протокол про порушення митних правил. Каміння вилучено і відправлено на експертизу до винесення судом рішення у справі.

ГУ ДФС у Київській області