Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Незаконне ввезення 32 надсучасних мобільних телефонів «IPHONE 6» зафіксована на пункті митного пропуску “Бориспіль”

Наш співвітчизник, приватний підприємець, який прилетів із США, через «Зал Офіційних Делегацій» намагався незаконно ввезти на територію Українимобільні телефони «IPHONE 6».

3 нових «IPhone 6 Plus» ТМ «Apple», 29 нових «IPhone 6» ТМ «Apple”,   вживаний телефон  «IPhone 5» та особистий вживаний телефон  «IPhone 6» ТМ «Apple» виявлено у ручній поклажі авіапасажира на рентген-апараті після перетину громадянином „білої лінії”, що позначає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор». Із вказаних телефонів пасажиру пропущені вживані «IPhone 6» та «IPhone 5», як його особисті речі, відповідно до  вимог митного кодексу. Зі слів пасажира, мобільні телефон він переміщував для потреб тестування.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадянин не мав, з приводу декларування переміщуваних товарів (предметів) до інспекторів митниці не звертався.

            Складено протокол про порушення митних правил. Телефони вилучено до винесення судом рішення  у справі.