Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Державний бюджет поповнився майже на 3 млн. грн. за рахунок штрафів та конфіскованого майна

Київською митницею протягом жовтня порушено 53 справи про порушення митних правил. За попередньою оцінкою вартість предметів порушення митних правил складає більше 1 млн. гривень. Реально вилучені предмети у 35 справах.

Типовими предметами правопорушення в жовтні були валютні цінності, мобільні телефони, планшети та товари, які переміщувались в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України.

У жовтні складено 7 протоколів про порушення митних правил за ознаками незаконного переміщення бурштину у поштових відправленнях та пасажирами через митний кордон України. За даними протоколами вилучено майже 40 кг бурштину.

Також підготовлено та направлено до Служби безпеки України та органів внутрішніх справ 2 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінального правопорушення.

Всього перераховано до Держбюджету від стягнення штрафів та реалізації конфіскованого майна (в. т. ч. валюти) коштів на суму 2,8 млн. гривень.

В порядку взаємодії між Київською митницею, СБУ, МВС України та органами прикордонної служби України отримано 9 орієнтувань та проведено 4 спільні заходи щодо можливого незаконного переміщення через митний кордон України промислових товарів та транспортних засобів. 

ГУ ДФС у Київській області