Апаратна нарада

17 листопада 2014 року відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Григорія Дубини за участю в.о. голови районної ради Івана Бугаєнка, керівників місцевих органів виконавчої влади, установ, підприємств, організацій, структурних підрозділів районної державної адміністрації та сільських голів.
Апаратну нараду Григорій Іванович розпочав з приємної новини – Переяславщина займає друге місце на Київщині по намолоту зернових культур.
На початку наради Олександр Чорний, який тривалий час займав посаду військового комісара Переяслав-Хмельницького об’єднання військового комісаріату, подякував всім присутнім за плідну співпрацю та повідомив, що він переведений офіцером запасу до батальйону «Десна». Виконувати обов’язки комісара буде Лазоренко Володимир Григорович.
Керівники установ, підприємств, організацій, структурних підрозділів районної державної адміністрації доповіли про роботу за минулий тиждень та нагальні питання.
Валентина Філоненко – головний лікар комунального закладу Переяслав-Хмельницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної роботи» доповіла про проблеми в отопленні трьох медичних закладів району(ФАПів). Старший виконроб філії «Переяслав-Хмельницьке РайДУ» Михайло Ковальський довів до відома присутніх, що соляно-піщана суміш для доріг готова, але вирішується питання забезпечення пального для обслуговування доріг.
За ініціативою активістів ГО «Майдан Переяславщини» голова адміністрації дав доручення начальнику управління Держемагенства Вадиму Порховнюку – надати інформацію щодо земельних ділянок, які знаходяться на березі річки Дніпро (район «Дамба»), їх власників та чи  сплачуються податки по цих ділянках. А також дано доручення юридичному відділу райдержадміністрації надати інформацію коли і ким були видані дані розпорядження. Григорій Іванович запевнив присутніх,що дане питання проконтролює особисто, та при необхідності направить до правоохоронних органів для детальної перевірки.
Після доповіді Олексія Романа, щодо поширенням африканської чуми яка критично наближається до Переяславщини, голова райдержадміністрації дав доручення сільським головам проінформувати жителів району та рекомендувати населенню вжити заходів щодо вчасного забою свиней.
По закінченню наради голова адміністрації подякував присутнім за проведену роботу, та побажав успіхів у роботі.