ЗВІТ ПРО ДОПОМОГУ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

Станом на 14.11.14 за рахунок залучення позабюджетних коштів було доставлено допомоги в кількості 402 тонни вантажу на суму більше 22300000 гривень, не враховуючи особистих волонтерських коштів.
Отож, за останні 10 днів спільними зусиллями Обласного, районних та міських штабів допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини», громадської організації «Надійний тил» вдалося надати наступну допомогу: направлено у військову частину А5229, що у Переяслав-Хмельницькому районі, близько 6 тонн провіанту;за моєї ініціативи у реабілітаційний центр релігійної громади селища Коцюбинське, де нині знайшли притулок 181 переселенець, Фондом відправлено більше 7 тонн продуктів харчування.
Крім того, в рамках Обласної комплексної Програми підтримки сім'ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року п.2.3 Про надання адресної матеріальної та інших видів соціальної допомоги сім’ям Київської області, які опинилися в складних життєвих обставинах, передбачено виділення матеріальної компенсації у розмірі 5 мільйонів гривень. Загалом, в рамках даної Програми вже виплачено 348345,20 гривень: 54 сім’ям загиблих військовослужбовців – по 25517 гривень (25 неоподаткованих мінімумів), 279 пораненим – по 5176 гривень (5 неоподаткованих мінімумів), 80 учасникам для закупівлі зимового одягу – по 1 неоподаткованому мінімуму у сумі 1218 гривень.
Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.08.2014 № 729-р «Про виділення коштів для закупівлі житла» були виділенні кошти чотирьом сім’ям загиблих військовослужбовців для придбання квартир. Разом з тим, дане питання потребує подальшого вирішення.
Щотижнево продовжуємо надавати юридичні консультації учасникам АТО та їх сім’ям. На інтернет-ресурсах та у ЗМІ висвітлюються актуальні питання, що безпосередньо стосуються учасників АТО.
Кожної середи працює склад зі збору допомоги. За останні 10 днів зібрано більше 2 тонн провіанту. Зараз формуємо черговий транш допомоги в зону АТО, а запас продуктів харчування практично вичерпаний. Шановна громадо, зараз як ніколи, потрібна ваша допомога.
Також на зборах представників волонтерських організацій Київської області з обласною владою було ініційовано створення Координаційну волонтерську раду з метою об’єднання зусиль всіх волонтерів та влади у допомозі нашим захисникам.
На даний час, проводимо збір коштів на закупівлю теплих речей, одягу, взуття, засобів обігріву тощо. Адже зима – не за горами.
Разом можна зробити набагато більше. Приєднуйтесь!
За детальною інформацією щодо надання допомоги та з питань збору гуманітарної допомоги звертатися за телефонами:
«Гаряча лінія» Штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям:
(044) 286 17 39, (067) 240 40 15
Благодійний фонд «Розвитку та захисту Київщини»: