Про виконання районного бюджету Переяслав-Хмельницького району за 9 місяців 2014 року

До  загального фонду районного бюджету надійшло власних доходів і міжбюджетних трансфертів за 9 місяців 2014 року 88 млн. 356,3 тис.грн.
За 9 місяців 2014 року власних надходжень надійшло 14 млн.723,8 тис.грн., при плані з врахуванням змін 13 млн.086,1 тис.грн.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року  надійшло власних надходжень більше на 1 млн. 655,1 тис.грн.
Крім того, надійшло за звітний  період 2014 року:
-                          дотації вирівнювання з Державного бюджету  -
                                                                                   45 млн. 423 тис.грн.;
-                          додаткової дотації  на вирівнювання фінансової
                        забезпеченості                                                -  435,0 тис.грн.;
-                          субвенції з Державного бюджету на виконання державних програм по соціальному захисту населення в сумі – 23 млн. 698 тис.грн.;
-                          субвенції з обласного бюджету на утримання установ соціального напрямку – 1 млн. 993,8 тис.грн.;
-                          субвенції з сільських бюджетів на виконання делегованих повноважень в сумі  - 344,3 тис.грн.,
-                          вилучення з бюджетів сільських рад – 1 млн.725,6 тис.грн.

До спеціального фонду районного бюджету надійшло
2 млн. 338,8 тис.грн., з них:
-                          власні надходження бюджетних установ становлять –
                 1 млн.718,5 тис.грн.
-                          субвенція з Державного бюджету на ремонт доріг – 577,4 тис.грн.
Касові видатки районного бюджету за загальним та спеціальним фондами за звітний період становили  - 89 млн.52,4 тис.грн.
За загальним фондом бюджету виділено бюджетних коштів на проведення видатків в сумі 86 млн. 626,0 тис.грн.
Видатки на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, що утримується за рахунок коштів районного бюджету, склали 49 млн.946,4 тис.грн.
На проплату  енергоносіїв у звітному періоді направлено 6 млн. 377,7 тис.грн
В звітному періоді 2014 року  органи місцевого самоврядування профінансовані в сумі 478,0 тис.грн.
Заклади освіти профінансовані на суму 32 млн.19,4 тис.грн., з них на оплату праці з нарахуванням  спрямовано 26 млн. 575,7 тис.грн. Проплачено за спожиті енергоносії 3 млн 479,8 тис.грн.
       В районі станом на 1.10.2014 року створено 6 прийомних сімей. Даним сім”ям  виплачено на 10 дітей соціальна допомога в сумі 231,5 тис.грн., та надано грошове забезпечення прийомним батькам за надані соціальні послуги в сумі 89,1тис.грн.
У звітному періоді 2014 році центральній районній лікарні було виділено з районного бюджету 16 млн.161,0 тис.грн.
Центр первинної медико-санітарної допомоги протягом січня-вересня 2014 року отримав бюджетних коштів в сумі 6 млн.17,7 тис.грн.
При затверджених бюджетних призначеннях 1млн.281,8 тис.грн., профінансовано Переяслав-Хмельницький районний територіальний центр соціального обслуговування в сумі 1млн.184,4 тис.грн.,
З обласного бюджету використана субвенція на утримання соціального гуртожитку в сумі 257,4 тис.грн.
На утримання центру соціально-психологічної реабілітації дітей „Мрія Переяславщини” виділено з обласного бюджету 994,4 тис.грн.
На утримання центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді виділено 383,7 тис.грн.
Для надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам на лікування та у зв”язку з тяжким матеріальним станом виділено 25,1 тис.грн.
Виплачено грошової компенсації 98 фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку,  інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги в сумі 116,0 тис,грн.
Відшкодовано витрат по наданню пільг інвалідам зору, інвалідам I та II групи загального захворювання та сім”ям осіб, які загинули в Афганістані на суму 33,8 тис.грн.
Установи культури профінансовані на 2 млн. 548,1 тис.грн., при планових призначеннях 2 млн. 853,9 тис.грн.
На підтримку засобів масової інформації направлено 263,9 тис.грн., з них радіомовленню- 56,2 тис.грн., телерадіокомпанії 135,0 - тис.грн, редакції газети  - 72,7 тис.грн.
На фізичну культуру направлено 210,7 тис.грн.
На підтримку трудового архіву надана фінансова допомога в сумі 16,4 тис.грн.
За рахунок субвенції, яка надійшла з Державного бюджету за звітний період районним бюджетом здійснено виплат:
-                          допомог сім”ям з дітьми, малозабезпеченим сім”ям в сумі 15 млн.941,3 тис.грн.;
-                          пільг ветеранам війни і праці, ветеранам військової служби, ветеранам внутрішніх справ, громадянам , які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, реабілітованим громадянам в сумі 4 млн. 291,9 тис.грн.;
-                          субсидії населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг теплопостачання, водопостачання, твердого палива в сумі 1 млн.889,4 тис.грн.;
-                          пільги громадянам, передбачених законодавством про охорону здоров”я, про культуру, про освіту на оплату електроенергії, природного газу, послуг теплопостачання і водопостачання в сумі 468 тис.грн.;
-                          компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом 741,3 тис.грн.;
-                          компенсаційні виплати на пільговий проїзд  залізничним транспортом 45,4 тис.грн.