В День Гідності та Свободи пом’янули Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих воїнів в зоні АТО

Сьогодні, 21 листопада 2014 року о 10 годині ранку біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, що знаходиться поряд з торговим комплексом «Софія» (біля автовокзалу), в День Гідності та Справедливості голова райдержадміністрації разом з виконуючим обов’язки голови районної ради, депутатами районної ради, працівниками адміністрації, представниками ГО "Майдан Переяславщини" та громадою Переяславщини зібралися щоб вшанувати пам'ять Героїв Революції Гідності.
На місці мітингу всіх запрошених зустрічав депутат міської ради, голова міського осередку партії “Свобода” Михайло Сиворко, який став ініціатором створення пам’ятного знаку. Всі присутні пом’янули Героїв Небесної Сотні, всіх загиблих воїнів в зоні АТО хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.