Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Героїв Революції Гідності відзначили грамотами

21 листопада 2014 року о 15:00 у залі засідань Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації відбувся урочистий захід з нагоди Дня гідності та свободи, який цього року вперше відзначається на державному рівні. Його приурочили до річниці початку Євромайдану. І саме учасники цих подій стали головними героями урочистостей і в Переяславі.

Голова райдержадміністрації та міський голова – керівники , які посіли ці посади вже після революційних подій і прийшли у владу щоб реалізовувати завдання та впроваджувати зміни в країні, за які стояли українці на майдані в Києві, за які борються патріоти на передовій війни на Донбасі.

У своєму виступі очільник району зазначив, що можливо, не все ще виходить як хотілося, але нова влада і вони зокрема стараються бути чесними та відповідальними. Тарас Костін првиітав присутніх з цим днем, зазначивши, що о цього вони і більшість присутніх долучилися теж особисто, по крихті примножуючи силу перемоги.

А про те, що справжня вона ще попереду – після закінчення війни і досягненні Свободи й від зовнішніх агресорів, нагадав професор Микола Корпанюк. Він наголосив на величезній рушійній ролі молоді у тих величних і історичних змінах, які зараз переживає Україна. З промовами виступили Іван Бугаєнко в. о. голови райради, Віктор Шарапка, учасник Євромайдану.

Цього дня нагородили грамотами та годинниками 35 активістів громадського руху опору і Революції Гідності.