З великою скорботою згадали жертв голодомору

22 листопада 2014 року о 14:00 в День пам’яті жертв голодомору, у селі Лецьки (Переяслав-Хмельницький район, Київська обл.) біля пам’ятного знаку жертвам голодоморув Україні відбувся мітинг-реквієм, присвячений 81-роковині сумних подій 1932-1933 років. Вшанувати світлу пам’ять тих, хто загинув невинною голодною смертю, прийшло керівництво району, активісти Революції Гідності, мешканці села. Панахиду за загиблими відправив священнослужитель Михайлівського храму села – Андрій.
До присутніх звернулися голова РДА Григорій Дубина, в.о. голови районної ради Іван Бугаєнко, голова ГО “Майдан Переяславщини” Ярослав Потапенко та сільський голова Лецьок Олександр Палагута.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих в роки голодомору, героїв Небесної Сотні та героїв-українців, які загинули за незалежність України на сході країни. Насамкінець мітингу до підніжжя пам’ятного знаку жертвам голодомору було покладено корзини з квітами, червоні гвоздики та поставлено запалені лампадки та свічки.
В селах Лецьківської сільської ради в 1932-1933 рр від голоду загинуло 2000 селян…