Програма "Ромед 2" Європейського Союзу на Переяславщині

21-22 листопада 2014 року директор ЦДДСМ Онопрієнко Л.М. та начальник відділу культури Палатна Т.Ф., взяли участь у Міжнародному проекті-заходу «Досягнення та перспективи покращення співпраці між ромськими соціально-медичними посередниками представниками ЦДДСМ та представниками органів місцевого самоврядування в рамках реалізації програми «Ромед-2», під орудою Ради Європи та Міжнародної благодійної організації «МБО «Чіріклі», що проходив у Києві.
          В ході Програми кожен із учасників презентували і захищали свої пілотні проекти по заданій темі.
          Л.Онопрієнко представляла звіт про діяльність органів влади з ромськими меншинами, їх проблеми, шляхи подолання і результати.
          По закінченню програми, кожна робоча група, що представляла певний регіон України озвучила свої плани на найближчі 3 місяці.
          Представник Ради Європи Маркос Андрад відмітив позитивні сторони у співпраці з ромськими громадами і наголосив на продовженні таких зустрічей для ефективної комунікації ромської громади з суспільством і владою.