Відзначення Дня Гідності та Свободи в закладах освіти Переяслав – Хмельницького району

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи. Переяславщина долучилася до відзначення річниці Майдану.  У рамках заходу  вшанували хвилиною мовчання цвіт української нації "Небесну сотню" Київського Майдану, тих воїнів, котрі загинули на Сході України, наших земляків, які віддали своє життя за волю та Незалежність Української держави.
 В цей день в закладах освіти району було проведено загальношкільні лінійки, виховні години, інформаційні хвилини, круглі столи, зустрічі з представниками Переяславського Майдану, учасниками подій  Київського Майдану в листопаді 2013 – лютому 2014 року. В шкільних бібліотеках були організовані  виставки, перегляд документальних кінофільмів.
Дані  заходи проведено на виконання Указу Презедента України та з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.