Апаратна нарада

24 листопада 2014 року о 10:00 в залі засідань Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації відбулось засідання апаратної наради під головуванням голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації за участю в.о. голови районної ради, керівників місцевих органів виконавчої влади, установ, підприємств, організацій, структурних підрозділів районної державної адміністрації та сільських голів.
Головний лікар комунального закладу Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницької ЦРЛ» Якименко В.Г. доповів про стан експлуатації котельні, яка знаходиться на бансі ЦРЛ. Головному лікарю дано доручення підготувати інформацію, щодо умов заключення договору та тарифів оплати.
Головний лікар комунального закладу Переяслав-Хмельницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної роботи» Філоненко В.І. проінформувала присутніх щодо опалення ФАПів та питання встановлення нового електричного котла в с.Соснова. Валентині Іванівні дано доручення доповісти про вирішення проблеми.
Спеціаліст служби Переяслав-Хмельницького районного сектору Головного управління державної служби надзвичайної ситуацій України у Київській області Лисенко С.О. доповів про ситуацію яка сталася в с.Дівички. Через проблеми з проводкою сталася пожежа в житловому будинку де проживали неповнолітні діти. Пожежу було ліквідовано, а дітей направлено до м.Пирятин де проживає їхня бабуся.
Про готовність доріг та піщано-соляної суміші до зими доповів начальник філії «Переяслав-Хмельницьке РайДУ» Слюсар О.М.
Токарський В.В., начальник Переяслав-Хмельницького МВ ГУМВС України в Київській області доповів присутнім, що на території району почастішали випадки крадіжок. Однією з проблем став випадок з працівниками поштового відділення: працівник пошти неправильно видав пенсію жительці с.Хоцьки. Також начальник ПАТ «АС Київобленерго» Переяслав-Хмельницького РП довів до відома присутніх про крадіжку масла с трансформатора, а голова правління споживчого товариства розповіла про пограбування магазину в с.Мала Куратуль.
Голова адміністрації Григорій Іванович Дубина звернувся до головного редактора газети «Вісник Переяславщини» Галини Іванівни Карпенко з проханням відновити на сайті газети роботу форуму, де пересічний громадянин міг вільно залишити свій коментар щодо роботи райдержадміністрації.
Також голова подякував Казміруку С.Р. – начальнику Переяслав-Хмельницької філії експлуатації газового господарства за оперативну роботу яку він виконав при швидкому реагування щодо підключення ФАПу коли очільник району здійснював прийом в с.Світанок.
По закінченню наради голова адміністрації подякував присутнім за проведену роботу, та побажав успіхів у роботі.