Колегія Переяслав-Хмельницької РДА

27 листопада 2014 року відбулося чергове засідання колегії Переяслав-Хмельницької районної держадміністрації. Засідання провів голова районної держадміністрації Григорій Дубина за участю в.о. голови районної ради Івана Бугаєнка, керівників структурних підрозділів адміністрації, організацій та установ району,  сільських голів, засобів масової інформації.
На колегії було розглянуто ряд важливих питань.
Начальник управління агропромислового розвитку районної держадміністрації Анатолій Онищенко доповів про завершення осінньо-польових робіт у Переяслав-Хмельницькому районі та готовність галузі тваринництва до роботи в осінньо-зимовий період. Голова адміністрації дав доручення начальнику управління здійснити виїзд в СВК «Горбані» з метою надання їм консультаційної та рекомендаційної допомоги, щодо забезпечення галузі тваринництва повноцінною годівлею та недопущення зменшення поголів’я великої рогатої худоби в тому числі корів.
В зв’язку з тим, що в районі було затримано організовану групу, яка займалася випилкою лісосмуги, Григорій Дубина звернувся до сільських голів та керівників господарств з проханням бути пильними, не допускати незаконних та самовільних вирубок дерев, по виявленню фактів незаконної вирубки повідомляти його особисто.
Про хід виконання районної комплексної програми «Турбота» на 2011–2015 роки проінформувала заступник начальника управління соціального захисту населення районної держадміністрації Світлана Осіпова.
Найбільш активно присутні обговорювали інформацію завідувача сектору з надання адміністративних послуг та дозвільних процедур апарату районної держадміністрації Василя Кардаша, який доповів присутнім про стан виконання в Переяслав-Хмельницькому районі Закону України «Про адміністративні послуги». Сільські голови висловлювали зауваження щодо системи надання адміністративних послуг. Виконуючий обов’язки начальника Переяслав-Хмельницького ОДПІ головного управління Міндоходів у Київській області Олександр Назарчук запропонував детально проінформувати жителів району про види адміністративних послуг та роз`яснити, що  дана система вдосконалюється і з часом діятиме більш ефективно.
Про роботу офіційного веб-сайту Переяслав-Хмельницької районної держадміністрації доповів керівник апарату адміністрації Валерій Перчук. При обговоренні проекту рішення колегії з цього питання додатково внесено пункт: розробити для сільських рад району графік наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації.
Учасники засідання колегії заслухали та обговорили інформацію доповідачів. За результатами розгляду усіх питань порядку денного колегії прийнято відповідні рішення.

На фото 1 - доповідає заступник начальника управління соціального захисту населення районної держадміністрації Світлана Осіпова.
Фото 2 - обговорення інформації, щодо надання адміністративних послуг та дозвільних процедур.