Дітей зі сходу України зігрівають турботою на Київщині. Це запевнили представники державної влади

Начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації Андріяш Сергій Петрович і голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Дубина Григорій Іванович відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Мрія Переяславщини», що в селі Циблі.
На даний час у закладі перебуває 23 дітей, з них 9 є вихованцями дитячого будинку сімейного типу, що перемістився на Київщину із зони проведення АТО.
Розмова державних посадовців розпочалася не з обговорення нагальних проблем з керівництвом закладу, а з особистого спілкування з дітьми. Вихованці центру розповідали про нове житло, про заклад, де вони навчаються. Ще діти сказали про своє найбільше  бажання – щоб в Україні був мир і їх рідне місто звільнили від чужинців.
«Наша турбота сьогодні вкрай необхідна дітям зі сходу України. На жаль, вони вимушені навчатися не у звичній їм школі. Ми розуміємо, що це надзвичайний стрес для дітей, тож разом повинні зробити все можливе, щоб допомогти їм адаптуватися», – зазначив начальник служби у справах дітей та сім’ї Андріяш С.П.
У розмові з директором центру соціально - психологічної реабілітації дітей Гарагою Ольгою Олексіївною, були також обговорені питання надання матеріальної допомоги закладу, забезпечення здійснення належних соціальних виплат батькам-вихователям дитячого будинку сімейного типу та житлові питання.

Світлана Бутник,
                                                                      начальник служби у справах дітей та сім’ї
                                                                                               районної держадміністрації