До уваги суб’єктів господарювання!

Відповідно до листа управління Державного департаменту України  з виконання покарань  у Києві та області від 09.10.2014 № 42-3997 та Київської обласної державної адміністрації від 05.11.2014 № 11-22-16636  щодо необхідності налагодження співпраці із суб’єктами господарювання регіону, а також надання їм замовлень з боку органів місцевої виконавчої влади на виготовлення продукції для регіональних потреб та запропонувати суб’єктам господарювання району можливі замовлення для виконання їх виробничими підрозділами установ з виконання покарань Київської області, у тому  числі і шляхом використання робочої сили  засуджених на контрагентських умовах.
Додаткову інформацію щодо переліку та умов можливих послуг виробничих підрозділів установ з виконання покарань Київської області можна отримати за тел. 238-88-20, факс. 417-05-13, або звернувшись на електронну адресу установи: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .