Жовтневій школі – 50!

У кожного у пам’яті є школа –
Єдина, неповторна, бо своя,
Вона не забувається ніколи,
Куди б не бігла років течія.
          29 листопада Жовтнева школа святкувала 50-річний ювілей. Феєричне дійство, пересипане спогадами про найкращі роки життя та вітаннями колишніх випускників і гостей, не залишило байдужими жодного з присутніх на святі. Почуття гордості за успіхи своїх випускників переповнювали усіх працівників закладу, бо достойний випускник – то результат щоденної спільної праці директора,  вчителя, кухаря, кочегара, техпрацівниці.
          Школа – рідний дім для кожного жителя села, опора, надія і майбутнє країни. Тож гості, які були присутні на святі, висловили свої вітання і шану, порадували корисними і приємними подарунками. Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Григорій  Дубина, виконуючий обов’язки голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко привітали працівників школи подяками та грошовими нагородами. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Таміла Дубина, голова райкому профспілки працівників освіти Надія Каменська подарували школі офісну техніку (факс) та передплату на педагогічні видання. Сільські голови  Жовтневого, Козлова  та  Сомкової  Долини прийшли на свято з комп’ютером для вчителів. Від депутатського корпусу  Жовтневої сільської ради виступив Андрій Коркач,    який  щиро  подякував    педагогічному     колективу    школи, та, згадавши свої шкільні роки у ній, подарував школі комплект м’ячів.
Не байдужі до свята були і спонсори. Володимир Саєнок, голова фермерського господарства «Світ ланів», привітав шкільний колектив, вручивши сучасний ноутбук. Від керівника СП ТОВ «Нива Переяславщини» Олександра Мостіпана заклад отримав найщиріші вітання та комп’ютер. Випускниці 1993 року Людмила Житник і Наталія Житник уже вкотре завітали до школи з комплектом спортивного оснащення (два гімнастичні мати, десять обручів, п’ять м’ячів, боксерська груша з двома парами рукавичок тощо). Особливо приємно було приймати вітання від вдячних батьків, серед яких меценат школи Андрій Єнюков. Від нього школа отримала в подарунок оргтехніку. Працівники дошкільного закладу подарували своїм колегам такий необхідний для роботи комплект канцтоварів. Солодощі наприкінці свята школа отримала від батьківського комітету.
Червоною ниткою протягом всього свята проходили спогади про людей, які заклали фундамент освіти Жовтневої школи, про вчителів-наставників, вчителів-пенсіонерів.
Музичні вітання привезли колишні випускники – наша гордість: Надія Данько (саме її танцювальний колектив «Ластівка» відкрив свято чуттєвим вальсом), Валентина Усик  з колективом «The best», Оксана Яковенко з фольклорним ансамблем «Перлина», Валентин Жуль,  Юлія Ковалівська, Володимир Дмитренко та Володимир Жуль, колектив дітей та працівників дошкільного закладу «Малятко».
Ювілей  школи – не просто захід, це – особлива подія для випускників, учнів, педагогів, працівників школи, для села; свято, де всі присутні відчули теплоту зустрічі і щирість спілкування.

Галина Тиха,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ступенів