ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ

27 листопада 2014 року відбулася зустріч працівників управління Пенсійного фонду України в м. Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі з трудовим колективом Українського державного медико-соціального центру інвалідів Великої Вітчизняної війни, на якій були присутні 68 осіб.

Працівники управління ПФУ в ході зустрічі висвітлили такі основні питання з питань пенсійного забезпечення: умови призначення пенсій за віком та за вислугу років, порядок надання документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій, виплата грошової допомоги в розмірі 10 місячних пенсій відповідно до п.7.1, право дострокового виходу на пенсію за віком жінкам, яким виповнилось 55 років відповідно до п.7.2 прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Обговорювалися також питання важливості легалізації заробітної плати, доцільності проведення перерахунків пенсій, визначення середньомісячного заробітку для призначення пенсій, переведення пенсії з одного виду на інший.

Зокрема, зверталася увага на роботу працівників кадрових служб, від якої значною мірою залежить якість підготовки документів, необхідних для призначення пенсій.

Консультації з питань пенсійного законодавства надали заступник начальника управління Лаврик Л.П. та начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян Мисловська Л.О.

Головний спеціаліст відділу інформаційних систем та програмного забезпечення Самійленко О.В. наголосив на важливості залучення осіб для реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду.

Людмила Мисловська,

начальник відділу з обслуговування та

розгляду звернень громадян