На нараді поштовиків наголошено на дотриманні Інструкції про виплату пенсій національним оператором поштового зв`язку

1 грудня 2014 року у відділенні зв’язку м. Переяслав-Хмельницький  на підсумковій нараді  працівників поштових відділень м. Переяслав-Хмельницький  та Переяслав-Хмельницького району  за участю начальника центрального відділення поштового зв’язку № 8  м. Яготин Крутька В.І. розглянуто питання «Про підсумки роботи поштового відділення за листопад 2014 року».
На нараді були присутні представники управління ПФУ в м. Переяславі-Хмельницькому  та Переяслав-Хмельницькому районі – начальник відділу з виплати пенсій Боліла Н.І.  та головний спеціаліст відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи  Гринько С.В.
Боліла Н.І.  в своєму виступі наголосила на додержанні при виплаті пенсій інструкції «Про виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв’язку» .
Зокрема, особливо зверталася увага щодо:
- здійснення  виплати пенсій відповідно до  зазначеної на відомості дати;
- виплати пенсій за дорученням;
- складання звітів.
Гринько С.В. вказала про виправлення та недопущення в подальшому недоліків, які були виявленні при перевірці поштових відділень на протязі року.

Ніна Боліла,
начальник відділу