Виїзний прийом в селі Соснова

10 грудня 2014 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Григорій Дубина провів черговий виїзний прийом громадян у Соснові, де ознайомився з нагальними проблемами жителів цього села.
     Очільник району відвідав сімейну амбулаторію, де виникало питання щодо опалення приміщення. Днями тут був встановлений електричний котел, але батареї в кількох кімнатах амбулаторії залишаються холодними. З цього питання голова райдержадміністрації в телефонному режимі дав доручення головному лікарю комунального закладу «Переяслав-Хмельницька ЦРЛ» Володимиру Якименку протягом двох днів виконати всі необхідні роботи для нормального обігріву амбулаторії.
Також голова адміністрації побував у Соснівській НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», оглянув шкільну котельню, де встановлено котел для альтернативного опалення школи. На даний час тут проводяться відповідні роботи, завозяться дрова. Температура в шкільних класах сягає 200С. Директора школи Анатолія Красуцького хвилювали питання побудови гаража для шкільного автобуса, харчування дітей. Голова райдержадміністрації Г.Дубина запевнив, що всі питання  будуть вирішуватись у процесі роботи.
Соснівчани, які прийшли на прийом до голови райдержадміністрації, ставили питання про виділення земельних ділянок (паїв) для працівників соціальної сфери села, розрахунки за майнові паї, працевлаштування, отримання права власності на земельну ділянку, користування земельними ділянками.
            Сільського голову та депутата сільської ради Олександра Коваленка хвилювали питання ліквідації стихійних сміттєзвалищ, повернення земельних ділянок у межі населеного пункту. Голова райдержадміністрації рекомендував сільському голові звернутись до Переяслав-Хмельницької районної ради з відповідним пакетом документів щодо врегулювання і вирішення земельних питань.
У ході проведення прийому громадян Григорій Дубина надавав конкретні пропозиції, за деякими зверненнями надані рекомендації сільському голові Василю Очкуру та відповідним службам.