Голова адміністрації Григорій Дубина привітав із народженням двійні молоду родину

Поповнення у  молодій сім’ї - завжди приємна, радісна і світла подія. А коли у родині з’являється двійня – для батьків, бабусь та дідусів це подвійне свято і диво. У молодій сім’ї Кончака Олександра і Ірини, які проживають у селі Єрківці Переяслав-Хмельницького району, народилася двійня –хлопчик Вадим і дівчинка Надійка.
    Із поповненням молоду сім’ю єрківчан привітали голова районної державної адміністрації Григорій Дубина, начальник служби у справах дітей та сім’ї Світлана Бутник, сільський голова Катерина Кондратенко.
  Голова адміністрації, вітаючи щасливих батьків, побажав їм у першу чергу міцного здоров’я, терпіння, радості, а малюкам – рости здоровими і щасливими та вручив квіти та дитячу коляску.
   Молоді батьки поповнення в сім’ї сприймають з оптимізмом, кажуть, діти – то найбільша радість і запевняють, що труднощів не бояться.

Світлана Бутник ,

Начальник служби у справах дітей
та сім’ї районної державної адміністрації