Голова РДА провів чергову апаратну нараду

15 грудня 2014 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Григорій Іванович Дубина провів чергову апаратну нараду за участі в.о. голови районної ради Івана Бугаєнка, керівників місцевих органів виконавчої влади, установ, підприємств, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Головний лікар комунального закладу Переяслав - Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницької ЦРЛ» В.Якименко доповів про роботу медичного закладу та інформував голову адміністрації, що котел на альтернативному виді палива працює без збоїв, а для запуску газової котельні, яка буде використана у випадку економії, потрібні кошти на технічну експертизу наладки автоматики, також для оплати робітників які обслуговували котельню в сезон опалення. Голова адміністрації дав доручення начальнику управлінню фінансів райдержадміністрації профінансувати ремонт котлів.

В.Філоненко, головний лікар комунального закладу Переяслав-Хмельницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» прозвітувала, що за дорученням голови адміністрації, який особисто відвідав амбулаторію у селі Соснова де виникали проблеми з її опаленням, станом на 15 грудня 2014 року у сімейній амбулаторії тепло, котел працює.

Головний лікар філії комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр експертної медичної допомоги і медицини катастроф» Володимир Пархоменко повідомив, що дана служба в звичному режимі.

Начальник філії «Переяслав-Хмельницької РайДУ» О. Слюсар доповів, що проводилась робота по обробці доріг пісчано-сольяною сумішшю. Завершили роботи по очищенню чагарників на відрізку дороги від села Мала Каратуль до села Віненці. В такому режимі працювала і філія Київського дорожнього експлуатаційного управління в особі М.Ковальського по обробці доріг та підготовкою до ямкового ремонту.

О. Роман, начальник управління ветеринарної медицини в Переяслав-Хмельницькому районі проінформував, що ситуація в районі стабільна, колектив готовиться до здачі річних звітів.

В.о. комісара Переяслав-Хмельницького об’єднаного військового комісаріату В.Лазоренко повідомив, що продовжуються роботи по проведенню обліку військовозабов′язаних, віком до 60-ти років та готовність до четвертої хвилі мобілізації.

Минулий тиждень без надзвичайних ситуацій в районі, про що повідомив М. Мостовий, начальник Переяслав-Хмельницького районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Київській області.

Як повідомив начальник Переяслав-Хмельницької МВ ГУМВС України в Київській області В. Токарський на протязі минулого тижня зафіксовано два злочини, по яким ведуться слідчі дії.

Начальник Переяслав-Хмельницького міжрайонного управління юстиції О. Яковченко доповіла, що минулий тиждень був проведений тематично під назвою «Права людини», вони мають стати міцним фундаментом новітньої України – її справжньою, не видуманою національною ідеєю,- що об’єднає громадян в Український народ і соціум, в якому комфортно жити кожній людині, а громадяни пишатимуться своєю державою.

В ході роботи Г.Дубина дав доручення працівникам які відповідають за роботу з громадськими організаціями та політичними партіями з залученням працівників юстиції, провести зустріч політичних партій з головою РДА для подальшої співпраці. По закінченню наради голова адміністрації подякував за роботу, а також надав термінові доручення.