"Урядова гаряча лінія"

Особистий прийом громадян в РДА відбувся 17 грудня

17 грудня 2014 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Григорій Дубина провів черговий прийом громадян.
  З особистими питаннями до керівника району прийшли жителі села Строкова, чиї діти навчаються у Великокаратульській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Батьки строківських школярів звернулись щодо вирішення питання про надання шкільного автобуса для підвезення школярів із села Строкова  у село В. Каратуль. На даний час учні підвозяться до школи та у зворотньому напрямку регулярно рейсовим  автобусом безкоштовно. Перевезення здійснюється на підставі договору, укладеного між відділом освіти райдержадміністрації та ТОВ «Авто-Гарант-08», згідно договору два рейси є виключно для підвозу дітей.   Керівництву відділу освіти доручено із перевізником вирішити питання безпечного перевезення учнів та проконтролювати, щоб транспорт використовувався  виключно для підвезення дітей. На прийомі громадян начальник відділу освіти та перевізник запевнили, що вони особисто виїдуть на місце відправлення автобуса та проконтролюють дану ситуацію, що спричинила надходження скарги до органів влади.
   Також люди зверталися із питаннями працевлаштування. З даних питань голова адміністрації доручив відповідальним працівникам райдержадміністрації надіслати відповідні клопотання до Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості, щоб допомогти громадянам із пошуком роботи.
  Всі питання, з якими громадяни прийшли на прийом, голова адміністрації уважно вислухав і дав доручення про їх вирішення.