"Урядова гаряча лінія"

Кубок пам’яті ветерана фізкультурного руху Переяславщини Віктора Костіна

20 грудня 2014 року у спортивній залі педагогічного університету відбулися баскетбольні змагання на кубок ветерана фізкультурного руху Переяславщини Віктора Костіна. З вітальним словом до учасників змагань звернувся начальник відділу молоді та спорту Переяслав-Хмельницької РДА Борис Сонько. Перед спортсменами виступив син Віктора Федоровича – Тарас Костін, нинішній Переяслав-Хмельницький міський голова, а також друзі Віктора Костіна – Микола Шульга, заслужений працівник фізичної культури та спорту, Сергій Радчук, майстер спорту з академічної греблі, який прибув на турнір з Києва.
Варто зазначити, що цей турнір проходить на Переяславщині уже в дванадцяте.
Віктор Костін усе своє життя присвятив фізичній культурі та спорту. Завдяки стараннями Віктора Костіна майже у кожному господарстві почали працювати інструктори зі спорту. Спортивні досягнення Переяславщини значно зросли в порівнянні з іншими районами Київщини та України. В селах займалися спортом від тракториста до голови колгоспу. Постійно проводились різноманітні спартакіади, турніри із футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики. Коли у 2002 році Віктора Федоровича не стало, його друзі започаткували баскетбольний турнір пам’яті Віктора Костіна.
Цього року помірятись силами приїхало три команди із Гайшина, Цибель та Поліг-Вергунів. Баскетболісти із Поліг-Вергунів, вигравши обидві зустрічі, стали переможцями турніру і заволоділи перехідним кубком та золотими медалями.

Друге місце посіла команда із Цибель, третіми стали баскетболісти із Гайшина. Звання кращого гравця турніру здобув баскетболіст із Поліг-Вергунів Сергій Годунко. Кращим розігруючим визнано гайшинця Вадима Винограднього, а кращим нападником став Володимир Руденко із Цибель. Грамоти, медалі та кубки кращим гравцям вручили міський голова Тарас Костін та голова Переяслав-Хмельницької РДА Григорій Дубина.

Юрій Бурдонос,
головний спеціаліст