"Урядова гаряча лінія"

Найспортивніші сім’ї зібралися в Пологах – Вергунах

21 грудня в спортивному залі школи с. Пологи - Вергуни відбулися традиційні районні змагання під девізом «Тато, мама, я – європейська спортивна сім’я».
Учасників змагань привітали керівник апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Валерій Перчук, та начальник відділу молоді та спорту Борис Сонько.
Участь у змаганнях прийняли сім’я Олега і Тетяни Чайки та їхній син Ростислав з села Мала Каратуль, сім’я Олександра і Світлани Антонових та їхній син Сергій з села Велика Каратуль, сім’я Миколи і Ірини Романенків з сином Богданом та сім’я Михайла і Людмили Глоби з дочкою Дариною з села Пологи- Вергуни, а також сім’я Олександра і Наталії Копаниці та сина Антона з села Жовтневого. Змагання проводились в семи конкурсах. В загальнокомандному заліку перемогла сім’я Антонових:
Батько – Олександр Петрович,
Мама – Світлана Михайлівна,
Син – Сергій Олександрович.
Три сім’ї – Чайки, Романенка та Копаниці набрали однакову кількість очок, а тому згідно положення про проведення змагань проводився додатковий конкурс, який визначив призерів. Друге місце посіла сім’я Романенків, а бронзовими призерами стала сім’я Чайки.
Переможці та призери нагороджені  медалями, грамотами, Кубком, новорічними подарунками та м’якими іграшками від районної державної адміністрації.
Організатори змагань вдячні дирекції Полого - Вергунівської ЗОШ I-III ступенів за надану допомогу в проведенні заходу.

Валентина Курило,

головний спеціаліст