"Урядова гаряча лінія"

Голова РДА провів чергову апаратну нараду

22 грудня 2014 року в залі засідань голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Григорій Дубина провів чергову апаратну нараду за участі в.о. голови районної ради Івана Бугаєнка, міського голови Тараса Костіна, керівників місцевих органів виконавчої влади, установ, підприємств, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів.
На апаратній в.о. голови районної ради Іван Бугаєнко проінформував, що 17 грудня 2014 року відбулося спільне засідання президії Переяслав-Хмельницької районної ради, представників холдингу енергозберігаючих компаній «УкрСпецТепло» та адміністрації комунального закладу «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня». На засіданні обговорювалися питання оплати комунальним закладом «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» послуг з теплопостачання та  укладення договору про теплопостачання.  На засіданні вирішено наступне: до 22 грудня 2014 року холдингу енергозберігаючих компаній «УкрСпецТепло» надати всі розрахунки по котельнях районного відділу освіти та підготувати договір про постачання тепла комунальному закладу «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня», договір сторонам підписати 22 грудня 2014 року. В ході апаратної наради договір про теплопостачання лікарні у 2014 році було підписано в залі засідань райдержадміністрації.
Начальник Переяслав-Хмельницької МВ ГУМВС України в Київській області В. Токарський  повідомив, що протягом минулого тижня зафіксовано хуліганський напад на водіїв маршруток, під час якого постраждали також пасажири, ведуться слідчі дії. Начальник міліції звернувся до всіх присутніх з проханням бути пильними та вчасно повідомляти про підозрілих людей у населених пунктах.
Голова адміністрації Г.Дубина наголосив на необхідності посилення охорони громадського порядку та співпраці  у цьому питанні правоохоронців і громадських патріотичних об`єднань.
Про роботу філії Київського дорожнього експлуатаційного управління з проведення аварійно-ямкового ремонту доповів старший виконроб філії М. Ковальський.
В.о. комісара Переяслав-Хмельницького об’єднаного військового комісаріату В.Лазоренко повідомив про хід обліку військовозабов′язаних віком до 60-ти років та готовність до четвертої хвилі мобілізації.
М. Мостовий, начальник Переяслав-Хмельницького районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Київській області, повідомив, що минулого тижня сталася трагедія в селі Жовтневе (Переяслав-Хмельницького району): внаслідок отруєння чадним газом померла 13-річна дівчинка, мати  дівчинки перебуває в лікарні у тяжкому стані.
Голова адміністрації дав доручення начальнику служби у справах дітей та сім’ї С.Бутник оперативно підготувати інформацію про соціальну роботу, що проводиться в районі із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Про подання такої інформації на запит прокуратури наголосив заступник прокурора Переяслав-Хмельницької міжрайонної прокуратури Денис Радійчук.
По закінченню наради голова адміністрації подякував за роботу, а також надав термінові доручення.

головний спеціаліст відділу розгляду звернень громадян,
доступу до публічної діяльності, інформаційної діяльності та
комунікації з громадськістю апарату райдержадміністрації
Мисюра Юлія