"Урядова гаряча лінія"

Голова РДА провів останню в цьому році апаратну нараду

29 грудня 2014 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації голова райдержадміністрації Григорій Дубина провів чергову апаратну нараду за участі в.о. голови районної ради Івана Бугаєнка, керівників місцевих органів виконавчої влади, установ, підприємств, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.
Головний лікар комунального закладу Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницької ЦРЛ» Володимир Якименко та головний лікар комунального закладу Переяслав-Хмельницької районної ради «Центр первинної медико-санітарної роботи» Валентина Філоненко проінформували, що в новорічні свята заклади будуть працювати в звичному режимі.
Олександр Бутенко, спеціаліст Переяслав-Хмельницького районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Київській області, доповів, що з наближенням Новорічних та Різдвяних свят громадяни все частіше починають закуповувати феєрверки, петарди, салюти та інші піротехнічні вироби. З метою запобігання виникнення травматичних випадків, термічних опіків, каліцтва, інших нещасних випадків та пожеж від піротехніки співробітниками сектору проведена профілактична робота
Начальник Переяслав-Хмельницької МВ ГУМВС України в Київській області Валентин Токарський повідомив, що з наближенням Новорічних свят почастішали крадіжки з магазинів, ведуться слідчі дії. Начальник міліції звернувся до всіх присутніх з проханням бути пильними та вчасно повідомляти про підозрілих людей у населених пунктах.
Про готовність до опадів на дорогах доповів начальник філії «Переяслав-Хмельницьке РайДУ» Олександр Слюсар та старший виконроб філії Київського дорожнього експлуатаційного управління Михайло Ковальський.
Заступник військового комісара, начальник відділення комплектування та призову  Переяслав-Хмельницького об’єднаного військового комісаріату Євгеній Філоненко повідомив про готовність посиленого наряду у новорічні свята.
Про призупинення робочого процесу внаслідок вимкнення світла проінформували керівники кількох установ району. Голова адміністрації порадив у цьому випадку керівникам звернутися у письмовому вигляді до начальника районного підрозділу ПАТ «АЕС Київобленерго» Петра Богуша, щоб по можливості внести зміни у графік відключення світла.
Закриваючи нараду та коротко підсумовуючи 2014 рік, голова адміністрації Григорій Дубина подякував за роботу, а також привітав з Новим 2015 Роком та Різдвом Христовим.