Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Колегія Переяслав-Хмельницької РДА

30 грудня 2014 року відбулося останнє у 2014 році засідання колегії Переяслав-Хмельницької районної держадміністрації. Засідання провів голова районної держадміністрації Григорій Дубина взяли участь в.о. голови районної ради Іван Бугаєнко, керівники структурних підрозділів адміністрації, організацій та установ району,  сільські голови, засоби масової інформації.
На колегії було розглянуто ряд важливих питань.
Начальник управління фінансів адміністрації Віра Куделя доповіла про  виконання районного бюджету та бюджетів сільських рад  Переяслав-Хмельницького району за 2014 рік. Управлінням фінансів щоденно проводився контроль за реєстрацією бюджетних зобов’язань розпорядниками коштів бюджету району з метою недопущення кредиторської заборгованості. Завдячуючи плідній співпраці райдержадміністрації та податкової інспекції з платниками податків збережено виконання власних доходів на 31 млн. 456,8 тис. грн. при завданні 27 млн. 754,6 тис. грн. У порівнянні з 2013 роком у 2014 році надійшло власних надходжень на 3 мільйони 134,7 тисяч гривень більше. Станом на 29.12.2014 року стовідсотково профінансовано заробітну плату та енергоносії. Заборгованість по захищених статтях бюджету відсутня.
Також начальник управління фінансів адміністрації доповіла про формування районного бюджету та бюджетів сільських рад  Переяслав-Хмельницького району на 2015 рік.
Про підведення підсумків роботи Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації у 2014 році доповів керівник апарату адміністрації Валерій Перчук. У доповіді керівника апарату звучала інформація щодо роботи за 2014 рік управління агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення, інформація про роботу відділів освіти, молоді та спорту, житлово-комунального господарства та інфраструктури, сектора містобудування та архітектури, відділу економічного розвитку, торгівлі та з питань власності, аналіз діяльності відділу культури, а також інформація про основні напрямки роботи архівного відділу до документів колегії РДА та інформацію служби у справах дітей та сім’ї Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації.
 
Начальник управління Пенсійного фонду України в м. Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі  Тетяна Бугай 
доповіла про стан пенсійного забезпечення у Переяслав-Хмельницькому районі.
Учасники засідання колегії заслухали та обговорили інформацію доповідачів. За результатами розгляду усіх питань порядку денного колегії прийнято відповідні рішення.

  

Р І Ш Е Н Н Я
колегії Переяслав-Хмельницькоїрайонної державної адміністрації
від 30 грудня 2014 року«Про стан пенсійного забезпечення у
Переяслав-Хмельницькому районі»

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління Пенсійного фонду України в м. Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі Бугай Т.О. про стан пенсійного забезпечення у Переяслав-Хмельницькому районі, колегія Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації В И Р І Ш И Л А:
 
1. Інформацію начальника управління Пенсійного фонду України в м. Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі                   Бугай Т.О. про стан пенсійного забезпечення у Переяслав-Хмельницькому районі взяти до відома.
 2. Управлінню Пенсійного фонду в м. Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі:
1)       зважаючи на зміни у пенсійному законодавстві постійно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу через місцеві засоби  масової  інформації та на офіційному веб-сайті Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації;
2)     забезпечити співпрацю з Переяслав-Хмельницькою районною державною адміністрацією, соціальними партнерами, податковою інспекцією, відділом державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції щодо погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду та забезпечення прав застрахованих осіб;
3)       спільно з Переяслав-Хмельницькою районною державною адміністрації, податковою інспекцією та іншими контролюючими органами продовжити практику залучення до сплати соціального внеску підприємств, виробничі потужності яких знаходяться на території району, а сплата єдиного внеску здійснюється в інші регіони.
 3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.
  
Голова адміністрації,
голова колегії                                (підпис)                                                             Г.І.ДубинаР І Ш Е Н Н Я
колегії Переяслав-Хмельницької
райдержадміністрації від 30 грудня 2014 року
„Про  виконання районного бюджету та бюджетів сільських рад  Переяслав-Хмельницького району за  2014 рік”

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління фінансів Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації                 Куделі В.В. про виконання районного бюджету та бюджетів сільських рад Переяслав-Хмельницького району за 2014 рік, колегія Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації В И Р І Ш И Л А:

 1. Інформацію начальника управління фінансів Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Куделі В.В. про виконання районного бюджету та бюджетів сільських рад Переяслав-Хмельницького району за  2014 рік взяти до відома.

 2. Головним розпорядникам коштів районного бюджету, керівникам бюджетних установ Переяслав-Хмельницького району, виконкомам сільських рад Переяслав-Хмельницького району не допускати виникнення кредиторської заборгованості за 2014 рік по захищених видатках місцевих бюджетів.

 3. Начальнику управління фінансів Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, сільським головам сіл Переяслав-Хмельницького району у визначені законодавством терміни подати до місцевих рад на затвердження звіт про виконання районного бюджету та бюджетів сільських рад.

 4.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Голова колегії,
голова адміністрації                                    (підпис)                                            Г.І.Дубина
  

Р І Ш Е Н Н Я
колегії Переяслав-Хмельницької
райдержадміністрації від 30 грудня 2014 року
„Про формування районного бюджету та бюджетів сільських рад Переяслав-Хмельницького району на 2015 рік”

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління фінансів Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації                 Куделі В.В. про формування районного бюджету та бюджетів сільських рад Переяслав-Хмельницького району на 2015 рік, колегія Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації В И Р І Ш И Л А:

 1. Інформацію начальника управління фінансів Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Куделі В.В. про формування районного бюджету та бюджетів сільських рад Переяслав-Хмельницького району на  2015 рік взяти до відома.

 2. Управлінню фінансів Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, сільським головам сіл Переяслав-Хмельницького району забезпечити у визначені законодавством строки складання проектів місцевих бюджетів на 2015 рік та подати їх на затвердження місцевим радам.

 3. Головним розпорядникам коштів районного бюджету, керівникам бюджетних установ Переяслав-Хмельницького району, виконкомам сільських рад Переяслав-Хмельницького району при підготовці проекту бюджету           на 2015 рік вжити заходів щодо забезпечення у повному обсязі потреби в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ та розрахунки за енергоносії, що споживаються цими установами.

 4.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Голова колегії,
голова адміністрації                        (підпис)                                            Г.І.Дубин


Р І Ш Е Н Н Я

колегії Переяслав-Хмельницької
районної державної адміністрації від 30 грудня 2014 року
«Про підведення підсумків роботи Переяслав-Хмельницької районної 
державної адміністрації у 2014 році»

Заслухавши інформацію керівника апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Перчука В.М. про підведення підсумків роботи Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації                        у 2014 році, колегія Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації В И Р І Ш И Л А:

 1.   Інформацію керівника апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Перчука В.М. про підведення підсумків роботи Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації у 2014 році взяти до відома.

 2.   Роботу Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації у 2014 році визнати задовільною.

Голова колегії
Голова адміністрації                            (підпис)                                     Г.І.Дубина