Між райдержадміністрацією і сільськими головами Переяславщини існує повне взаєморозуміня

Голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій НЕДЯК провів планові співбесіди з сільськими головами Переяслав-Хмельницького району спільно з представниками ОДПІ, начальником управління фінансів та заступниками голови райдержадміністрації.

В ході співбесід обговорено широкий аспект питань, що торкаються напрямків суспільно-політичного та економічного життя кожної сільської ради. Серед найактуальніших – результати 2013 року та плани на 2014 рік з реалізації Програми соціально-економічного розвитку сільських населених пунктів Переяслав-Хмельницького району.

В пропуску взяли участь всі голови 31 сільської ради Переяслав-Хмельницького району.

В кожного сільського голови були свої першочергові завдання, які тут же знаходили підтримку голови райдержадміністрації.

- Такі співбесіди, ще раз засвідчили: між райдержадміністрацією і сільськими головами Переяславщини існує повне взаєморозуміння. Це найперша і найнадійніша основа того, що завдання 2014 року будуть завершені в строк і на належному виконавському рівні, а саме створення нових робочих місць, залучення івестицій, наповнення бюджету: - зазначив Андрій НЕДЯК провівши співбесіди з сільськими головами.