На апаратній нараді обговорили підготовку до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні в приміщенні райдержадміністрації під головуванням Андрія НЕДЯКА відбулася апаратна нарада. Головною темою на нараді була реалізація в регіонах завдань Президента України щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

На виконання Указу Президента України від 5 грудня 2013 року

№ 702/2013 “Про Всеукраїнський творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва України” 29 березня цього року у Національному палаці мистецтв “Україна” відбудеться творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва Київської області. зазначив на початку засідання Андрій НЕДЯК.

- Мистецькі таланти та розмаїта духовна культура традиційно символізують історичну спадщину нашої держави і регіону. Президент України Віктор Янукович визначив одним із пріоритетних завдань влади - створення умов для подальшого розвитку культури і духовності українського суспільства, адже це той неоціненний скарб народної творчості, який передається із покоління в покоління.

Андрій НЕДЯК наголосив, що районна влада докладе усіх зусиль для всілякої підтримки аматорських колективів Переяслав-Хмельницького району, які візьмуть участь у Всеукраїнському творчому звіті.

-               У період відзначення 200-річного ювілею від дня Народження Тараса Шевченка навчальні заклади Переяслав-Хмельницького району приділяють цьому питанню особливу увагу, адже вивчення творчості Великого Кобзаря має важливе значення у вихованні сучасного покоління, яке підростає. Саме тому у районному плані святкування 200-річного ювілею Тараса Шевченка передбачена велика кількість заходів для дітей та молоді, - повідомила присутнім заступник голови райдержадміністрації Валентина Губар.

Голова райдержадміністрації Андрій НЕДЯК поцікавився станом справ в відділах, управліннях, структурних підрозділах райдержадміністрації.

За підсумками наради очільник району дав ряд доручень.