Кубок Миколи Страдного поїхав до Гайшина

8 лютого в селі Помоклі Переяслав-Хмельницького району відбувся волейбольний турнір присвячений воїну-афганцю, жителю села Миколі Страдному. Помокельський хлопець у свої 19 загинув в 1985 році на чужій війні у Афганістані. Ось уже більше 20 років проходить цей волейбольний турнір.

Цього року до спортивної зали сільської школи приїхало позмагатись десять команд із сіл Улянівка, Виповзок, Цибель, Жовтневого, Великої Каратулі, Поліг Вергунів, Гайшина, Гланишева, Світанку та Звірогосподарства.

У першій партії перемогу святкували волейболісти із Гайшина 25:15. У  другій перемогли великокаратульці 25:23. Третю партію команди грали до 15 і це, мабуть стало вирішальним, бо допущену помилку важко виправити в укороченій партії. 15:13 перемогли гайшинці і отримали із рук начальника відділу фізкультури та спорту Бориса Сонька кубок, почесні дипломи та грошову винагороду, яку надав сільський голова Микола Клименко. Він же і потурбувався, аби усі волейболісти змогли у перервах між грою випити гарячого чаю.