Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Селяни натхненно читали Кобзаря і співали патріотичних пісень

Черговий концертний день щорічного фестивалю аматорських колективів Переяслав-Хмельницького району (Київська обл.) “Мистецькі береги Переяславщини” відбувся в суботу 8 лютого. Учасників приймали працівники Великокаратульського будинку культури.

У приміщенні тепло і комфортно, глядачів – повний зал, а в артистів велике бажання подарувати їм приємні хвилини мистецької насолоди. Тож, розпочинаючи програму, Тетяна Палатна, начальник відділу культури РДА, насамперед щиро подякувала всім причетним до організації і проведення свята народних талантів.  Професійну ж оцінку роботи сільських закладів культури складало журі, до якого, окрім завідувачки відділом, увійшли спеціаліст відділу культури і музикант-бандурист Павло Рекун, методист РБК і співачка Тетяна Холодна, музикант Микола Гриценко, художній керівник РБК.

Цього дня свої творчі звіти представили два колективи з Дем`янець: “Мальви” (музичний керівник Микола Губар) та “Дем`янчанка” (музичний керівник Микола Козачук); ансамбль “Харківчанка” (музичний керівник Микола Губар), колектив “Надвечіря” (музичний керівник Леонід Мартиненко) з Поліг-Чобітьок, учасники художньої самодіяльності Мазінського клубу та господарі сцени –  артисти з Великої Каратулі.

У програмі виступів кожного колективу обов’язково були твори Тараса Шевченка, адже фестиваль приурочений до річниці з дня народження Кобзаря. Самодіяльні артисти порадували натхненним і щирим виконанням. Звучало немало і патріотичних пісень, були представлені танцювальні та естрадні номери. Найвищу марку виконавської майстерності продемонстрували аматори Великої Каратулі. Їхня програма також була найбільш насичена різножанровими номерами, як це вимагають умови фестивалю. Загалом же концертна програма тривала понад три години і глядачі не раз дякували артистам бурхливими оваціями та дарували квіти.