Засідання координаційної ради

11 лютого 2014 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.

В роботі наради взяли участь заступник голови райдержадміністрації, голова координаційної ради Клименко Ю.В., головний спеціаліст відділу економічного розвитку торгівлі та з питань власності райдержадміністрації, секретар комісії Гриценко Н.С., головний спеціаліст відділу освіти Мисюра В.А., командир взводи № 5 роти ДПС ДАІ з обслуговування стаціонарних постів при ДАІ ГУ МВС України в Київській області, майор міліції Осіпов В.Ф., старший державний інспектор з безпеки на наземному транспорті управління Укртрансінспекції у Київській області Пасічник Д.В., начальник філії Переяслав-Хмельницького районного дорожнього управління Слюсар О.М., завідувач сектору містобудування та архітектури адміністрації Свищ І.І., а також були запрошені перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів громадським транспортом на території району.

Головним питанням для обговорення, під час засідання, став стан безпеки поведінки дітей та дорослих на дорогах.

Відділом освіти видано наказ від 14.11.2013№ 273 «Про організацію роботи з безпеки дорожнього руху», розроблено та затверджено заходиіз забезпечення безпеки дорожнього руху в Переяслав – Хмельницькому районі в 2013/2014 н.р.

Керівниками навчальних закладів забезпечено вивчення в закладах освіти правил безпечної поведінки вихованців та учнів на вулицях і автошляхах та здійснено систематичний контроль цієї роботи в кожному учбовому закладі з відповідними записами в журналах. Проводяться тижні з вивчення учнями правил дорожнього руху, надання першої медичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах.

Забезпечено безпечне перевезення дітей шкільними автобусами від місця проживання до місця навчання і в зворотному напрямку. Проводяться батьківські збори з обговоренням питань щодо запобігання дорожньо-транспортного травматизму.

В загальноосвітніх навчальних закладах оформлено постійнодіючі куточки та інформаційні стенди з питаньбезпеки дорожнього руху, проводяться лекції-бесіди з даних питань та проблем запобігання нещасним випадкам.

З 11 по 15 листопада 2013 року в загальноосвітніх навчальних закладах проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Керівниками навчальних закладів постійно проводиться робота по здійсненню перевірки знань учнів основної та старшої школи з питань безпеки дорожнього руху. Оперативне інформування про нещасні випадки, що сталися під час ДТП зокрема розгляд даних питань на колегіях відділу освіти.

Також на засіданнях координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху розглянуто питання щодо аварійності на автошляхах району, роботи шляхових організацій району по покращенню експлуатаційного стану утримання дорожньої мережі району, рівня освітлення на вулицях, по встановленню та заміні дорожніх знаків.