Вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів Переяславщини

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, на Київщині, біля Меморіального комплексу загиблим в Афганістані відбулися урочисті заходи за участю голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, керівників районних та міських організацій. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям та вшанували пам'ять про загиблих у Афганістані хвилиною мовчання. Голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк зазначив, що на Київщині проживає майже 36 тисяч учасників бойових дій, в тому числі понад 4 тисяч воїнів-афганців, 212 інвалідів „афганської війни”, 111 сімей, які втратили своїх рідних.

Участь у заході взяли і представники з Переяслав-Хмельницького району. Почесними грамотами від Київської обласної організації обласної спілки ветеранів Афганістану були нагороджені сім`ї загиблих воїнів-інтернаціоналістів ДЕНИСЕНКА Петра Михайловича та ЛЕЩЕНКА Віталія Володимировича.

Губернатор Київщини побажав ветеранам-афганцям та їхнім сім'ям міцного здоров'я, оптимізму та завжди відчувати поряд дружнє плече.