Розширене засідання колегії відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації

12 лютого 2014 року в приміщенні міського Будинку вчителя відбулося розширене засідання колегії відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.

Колегію проводила Дубина Т.А., начальник відділу освіти, голова колегії.

На засідання колегії були запрошені керівники загальноосвітніх навчальних закладів та вчителі фізичної культури.

Колегія відділу освіти розглянула питання:

1.Про розвиток дитячого лідерського руху та діяльність органів самоврядування дітей та учнівської молоді Переяславщини.

Доповідач – Швидка Т.В., директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості

2.Про стан виконання заходів Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року в Переяслав-Хмельницькому районі.

Доповідач – Голубенко Л.М., методист районного методичного кабінету

3.Аналіз стану здоров’я учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Доповідач – Шаблієнко Н.А., методист районного методичного кабінету

4.Про стан спортивно-масової  роботи в Переяслав-Хмельницькому районі.

Доповідач – Танащук В.М., директор дитячо-юнацької спортивної школи

Члени колегії та керівники загальноосвітніх навчальних закладів обговорили питання та прийняли відповідні рішення.