День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-я річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан в с. Циблі

14 лютого в Переяслав-Хмельницькому районі керівники району, громадськість зібралися в Українському медико-соціальному центрі, що знаходиться в селі Циблі Переяслав-Хмельницького району з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Серед присутніх голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій НЕДЯК, голова районної ради Лисюченко Володимир, Комаров М.П. - заступник начальника Управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров'я України, Стиценко В.Г. – начальник управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, голова міськрайонної спілки ветеранів Афганістану Микола Ломінов, представників міськрайонної спілки ветеранів Афганістану.

В своїй промові Андрій НЕДЯК наголосив:

- Незважаючи на політичні протистояння та суперечності сьогодні на Київщині влада в повному обсязі й надалі продовжуватиме виконувати всі взяті на себе зобов’язання у сфері соціального захисту населення, ви з честю пронесли крізь роки випробування своє бойове знамено. Багато хто з вас і нині продовжує гідно та патріотично трудитися на благо нашої України та Київщини.

- Завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України ми віддаємо невелику частину доброти та підтримки, що дозволить значно покращити долю людей, які виборювали мир на трудовому фронті та з мужністю витримували жахіття військових дій.

Хвилиною мовчання пом'янули загиблих воїнів-афганців, поклали квіти до пам'ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам.