Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Топ 5 податків місцевого бюджету

До місцевих  бюджетів цьогоріч платники Переяслав-Хмельницької ОДПІ  перерахували 242,3 млн. грн. податків і зборів, що на 36,9 млн. грн. більше, ніж минулого року.

Традиційно, першість у наповненні місцевого бюджету – податок на доходи фізичних осіб. Упродовж 2015 року сплатили 138,3 млн. грн. «зарплатного» податку. Цей податок стабільно забезпечує місцевий бюджет надходженнями більше ніж на 57 %  порівняно з іншими податками.

Почесне друге місце серед лідерів у наповненні місцевої казни, що стабільно забезпечує коштами місцеву скарбницю – плата за землю. Протягом 2015 року платники податків сплатили за користування одним із найцінніших багатств нашої держави  34,0 млн. грн.

На третьому місці – єдиний податок. Наразі суб’єкти господарювання – «єдинники» перерахували до місцевого бюджету –21,0 млн. грн.

Серед лідерів податкових надходжень до місцевих скарбниць – акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Нагадаємо, що він сплачується з 1 січня 2015 року. За 2015 рік на рахунки місцевих бюджетів вже перераховано 24,4 млн. грн. цього податку.

І на п’ятому місці, серед лідерів у наповненні бюджету – плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. За алкогольно-тютюнові ліцензії місцевий бюджет отримав 1,7 млн. грн.

Переяслав-Хмельницька ОДПІ